Скумпія

Cotinus
(Знайдено: 4 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Скумпія

Скумпія – одна з екзотичних азіатських рослин, що чудово приживається на наших землях. Дерево чи-то чагарник не потребує ані особливого догляду, ані плодючої землі – тільки пригрітого сонечком місця. Рослина змінюється разом із порами року та кожен раз надає особливої краси своєму оточенню.

Скумпія. Опис культури

Цікаво, що дерево скумпія відоме вже не одне століття – і саме тому має безліч «других назв», таких як венеціанський сумах, шкіровенне дерево, париковий кущ тощо. Крім своїх високо декоративних якостей, рослина вирощується і в промислових цілях – з неї виготовляють барвники для шкіри, вовни або шовку.

Декоративність скумпії неможливо переоцінити: рослина досягає висоти у декілька метрів, навесні та на початку літа тішить своїм матовим, злегка опушеним знизу зеленим листям, що з приходом осені перетворюється на багряно-червоне. В середині літа чагарник вкривається дрібними жовтими квітками, а наприкінці – вкривається тоненькими подовженими волосками рожево-сірого кольору. Для яскравого акценту в саду часом достатньо купити всього одну скумпію.

Особливості висадки та догляду

Сьогодні дерево скумпія купити далеко не проблема. Головне, правильно поставитися до її висадки, щоб уже в перший рік радіти буянню цієї дивовижної красуні.

  • За умови закритої (в контейнері) кореневої системи скумпія звичайна може прижитися в будь-яку пору року, проте варто пам’ятати про тривалий час вегетації рослини, що заперечує висадку в пізньо-осінній період;
  • Рослина прекрасно розвиватиметься на сонячному, захищеному від вітрів місці, але можна висаджувати і в напівтіні;
  • Скумпії не переносять застійних грунтових вод, і про це треба подбати одразу, при висадці;
  • Ґрунти для рослини прийнятні всі без виключення, але перевагу вона таки надає пухким, водопроникним і нейтральним (хоча прекрасно росте і в кислих ґрунтах).

Догляд

Якщо скумпія була правильно висаджена, то догляд за нею не складе жодної проблеми. Єдине, що треба забезпечити – рясний полив молодої рослини в перші тижні після посадки. Пристовбурне коло варто замульчувати – тоді втрати вологи будуть мінімальними, і скумпія залишить Вам час для відпочинку.

Гарно рослина відгукується і на фосфорно – калійні добрива. Органічні і мінеральні підгодівлі рослина також сприймає приязно. Зазначимо, що за умови багатого на мінеральні компоненти ґрунту скумпія стане красунею №1 в саду навіть без внесення добрив. 

Ознайомитись з асортиментом, особливостями, описом скумпії та її фотографіями Ви можете на нашому сайті. Купити скумпію можна через онлайн-заявку або зателефонувавши нашим менеджерам. Вони також нададуть Вам консультацію щодо правильного догляду та вирощування цієї дивовижно прекрасної рослини.

При покупці скумпії в нашому магазині, Ви можете отримати свою красуню уже на другий день та одразу приступити до пересадки. Всі постійні покупці гарантовано отримують знижки, а всі нові будуть приємно здивовані вартістю рослин, адже ми пропонуємо найкращі ціни на скумпію в Україні! Доставка здійснюється у всі без виключення міста України – для нас важливо, щоб клієнт лишився задоволеним!

Поспішайте зробити найкращий вибір вже сьогодні!