Лучкові садові пили

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Лучкові садові пили

Лучкова пила – це відмінний садовий інструмент, який затребуваний у багатьох сферах життєдіяльності людини. Особливістю даного виду інструменту є його конструкція – пила лучкова передбачає наявність «лучка» та полотна для напилювання. Дві стійки, ручки, розпірка, натяжна тятива і закрутка обумовлюють функціональність інструменту. В окремих випадках замість закрутки присутній спеціальний гвинт, що фіксується гайкою.

Лучкові пили: переваги

Інструменти даного різновиду мають цілий ряд переваг, які виділяють його із загальної маси садового інвентарю. Серед таких переваг можна виділити:

  • Забезпечення рівних, акуратних зрізів;
  • Для роботи з такою пилкою потрібно мінімум зусиль;
  • Лучковий тип можна використовувати для одиночної роботи і роботи удвох;
  • Пила даного різновиду не вимагає особливого обслуговування – досить утримувати її в чистоті;
  • В основній своїй масі пили лучкового типу мають змінне полотно;
  • Інструмент відрізняється високою ергономічністю.

Пили лучкові: види

Залежно від того, для чого призначається інструмент, виділяють такі його види:

  1. Лучкова пила для перепилювання металів. Застосовують такий інвентар при виконанні будівельних і монтажних робіт. Така пила дозволяє перепиляти сталеву трубу або відрізок арматури з металу середньої м'якості. Пили цього виду виготовляють на основі холоднокатаної сталі високої міцності Матеріалом для виготовлення ручок найчастіше служить пластмаса.
  2. Пила лучкова по дереву допоможе впоратися з роботою в саду або на присадибній ділянці. Такі моделі відрізняються гнутим носом, що дозволяє розпилювання дерева навіть в особливо невигідному становищі. Для виготовлення таких пил використовують тонку сталь, а для ручок переважно використовується міцне дерево.

Цікавим різновидом є складна лучкова пила, яка демонструє високу ефективність при мінімальних зусиллях. Крім того, подібний інструмент гранично безпечний і має тривалий термін служби.

Застосування лучкових пил

Цей різновид садових інструментів ідеальний для перепилювання поздовжнього типу. На лучок натягується полотно, яке забезпечує розпилювання. Сам лучок складається з двох стійок з ручкою. Крім того, присутня розпірка, тятива натяжної типу, фіксатор в формі закрутки. Якщо порівняти лучкову пилу зі звичайною, можна знайти масу переваг першої. Важливо, що полотно лучкових пилок можна замінити при зносі, що дозволяє економити на покупці нового інструменту.

Лучкова пила, купити яку без проблем можна в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин», досить проста в обслуговуванні. Для того, щоб пила була ефективною у використанні, важливо правильно вставити полотно в місця, регламентовані прорізами на рукоятці. Фіксація полотна відбувається за допомогою шпонок на бічних отворах.

Лучкова пила, ціна на яку в нашому магазині досить демократична, перед роботою перевіряється на правильність положення полотна. Для цього інструмент прикладають до грудей. Ідеальне розташування полотна – перпендикулярне погляду людини.

Купити лучкову пилу – це тільки половина справи. Важливо вміти правильно її використовувати. Зауважимо, що обережне повертання рукоятки дозволяє отримати правильне розташування зубчастої робочої частини. Після того, як полотно відрегулюване, варто уважно закрутити тятиву, а також оптимально розтягнути стійки. Пила лучкова складна в використанні дуже проста – достатньо лише дотримуватися головних правил безпечного поводження з ріжучим інвентарем.

Лучкова пила по дереву: де купити

Рекомендуємо купувати інструмент від перевірених виробників. У нас зібрані кращі зразки, які відмінно зарекомендували себе в колах садівників з різних країн світу. Лучкові пилки по дереву, відгуки про які свідчать про високу якість і довговічність, в інтернет-магазині «Клуб Рослин» представлені в різних варіаціях. Досить уважно вивчити характеристики товарів, щоб купити лучкову пилу в Україні і залишитися задоволеним її функціональністю і здатністю перепилювати різні сорти деревини.

Пила лучкова, купити яку ми радимо з асортименту компанії «Клуб Рослин», прослужить максимально довго. Замовлення можна оформити на сайті магазину, або за допомогою телефонного дзвінка менеджеру. Доставку садових пил різних конфігурацій гарантуємо по всій території України.