Садові пили Fiskars (Фінляндія)

(Знайдено: 9 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
 • Сортування:

Всі садові пили Fiskars багатофункціональні і прості в експлуатації, обслуговуванні та ремонті, довговічні і відповідають всім світовим стандартам якості. Кожна з моделей відрізняється між собою формою, конструкцією, розмірами, наявністю в комплектації додаткових аксесуарів. Об'єднує їх висока міцність і надійність, зручність в експлуатації.
У нашому каталозі представлені різні види садових пил Fiskars:

 • лучкові пили;
 • садові ручні пили;
 • будівельні, столярні пили;
 • складані садові пили.

Традиційні садові ручні пилки призначені для спилювання як сухостою, так і ще зелених рослин, спилювання гілок, уражених хворобою. Полотно такої пилки ширше в нижній частині і звужується у верхній частині. Завдяки цій особливості є можливість працювати в важкодоступних місцях (наприклад, велике скупчення і переплетення гілок).

Складані пили відрізняються гострим лезом, компактністю, легкою вагою і ергономічністю, за рахунок чого вони придатні для виконання різних нескладних робіт в саду (обрізка невеликих гілок). Відмінна риса складних садових пил даної торгової марки - вигин верхньої кромки леза і відсутність гострих кутів і виступів, завдяки чому в процесі роботи кора дерева не пошкоджується. Незаперечною перевагою цих пил є можливість видалення стружки з пропила, що дуже зручно при роботі.

Лучкові пили Fiskars призначені для спилювання гілок різних діаметрів. Їх можна використовувати в якості заміни столярної пили для виконання різних теслярських робіт. Вони застосовуються для розпилу як сирої деревини, так і сухостою. Відрізняються поперечним розпилюванням, тобто можуть пиляти в обох напрямках. Завдяки пружності ріжучого полотна виключається його викривлення і заклинювання навіть, при зміні прикладених зусиль.

Пили Fiskars для робіт по саду і городу за доступною ціною в інтернет-магазині "Клуб Рослин"

Садові пили Фіскарс заслужили авторитет і популярність серед садівників і дачників завдяки таким характеристикам:

 • високоякісна загартована і кована сталь, практично не схильна до негативного впливу корозійних процесів;
 • особливий метод заточування зубців (двостороння заточка);
 • висока ефективність розпилювання як мокрої, так і сухої деревини;
 • можливість заміни деталей, що вийшли з ладу;
 • конструкція рукоятей забезпечує зручне захоплення;
 • максимальна комплектація: багато моделей в комплекті мають магнітний чохол-кобуру для безпечної і зручного транспортування, а також спеціальне кріплення на пояс.

Купити садові пили Fiskars з доставкою по Україні

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і придбати з доставкою будь-яку з представлених моделей садових пил Fiskars. Наші фахівці проконсультують вас щодо правильного вибору, детально розкажуть вам про будь-яку модель і допоможуть вам оформити замовлення. Доставка по Україні здійснюється протягом 1-2 днів.