Сосна чорна Обеліск C20 / H60-70

Властивості

Рід
Сосна
Вид
чорна
Сорт
Обеліск
Новинка
3600 грн.
Закінчується
Артикул110701415008
Латинська назваPinus nigra Obelisk C20 / H60-70

Купити в один клік

 • Швидка доставка
  Замовлений в нашому магазині товар Ви отримаєте через два дні
 • Гарантія та сервіс
  Наші спеціалісти сервісної служби допоможуть Вам із ремонтом
 • Сертифікований товар
  Ви отримуєте якісний товар, який має усі необхідні знаки якості
 • Програма лояльності
  Для наших постійних клієнтів діє система накопичувальних знижок
Задати питання

Сосна чорна Обеліск (Pinus nigra Obelisk) – вічнозелена декоративна рослина, яке стане справжньою окрасою паркової зони, присадибної території та міських вулиць. Завдяки густій кроні, вона прекрасно поєднується з вересовими та ялівцевими насадженнями. Також цей сорт можна купити і посадити в якості доповнення до листяних рослин.

Особливості сосни Обеліск

Сосна Obelisk – струнке дерево з зімкнутою і компактною кроною у формі конуса. Гілочки покриті темно-коричневою корою з глибокими борозенками, місцями вони проглядають крізь хвою. Десятирічна рослина досягає близько 250 сантиметрів у висоту. Ширина крони сосни чорної коливається від 0,6 до 0,7 метрів.

Сорт Обеліск характеризується густою хвоєю темно-зеленого кольору з сріблястим відтінком. Голочки довгі, ростуть попарно, м'які, не колючі. Шишки дрібні, яйцевидної форми, ростуть в горизонтальному положенні. Колір варіюється від жовто-коричневого до блискучого сіро-бурого. Розкриття шишок відбувається через три роки з моменту посадки рослини.

Сосна чорна Obelisk – невибаглива рослина. Прекрасно переносить забруднене міське середовище. Стійка до сильного вітру і посушливого періоду. Саджанцям підходить піщаний, супіщаний, помірно сухий або вологий, кислий і лужний ґрунт. Однак фахівці рекомендують садити дерево в слабокислий дерновий ґрунт з додаванням піску або глини. Щоб рослина нормально розвивалося, а хвоя не втрачала яскравий насичений колір, її треба висаджувати на освітленій сонцем ділянці. Також сосну чорну можна вирощувати і в напівтіні.

Використання в ландшафтному дизайні

Жива сосна Обеліск має високі декоративні якості, підходить як для одиночної, так і для групової посадки. Поєднується з іншими хвойними рослинами, невисокими чагарниками і листяними деревами. Використовується для оформлення міських парків, садів, алей, висаджується поруч з адміністративними будівлями.

Пропонуємо купити якісні саджанці сосни Obelisk за вигідною ціною!