Сосна чорна Обеліск (Pinus nigra Obelisk )

Pinus nigra Obelisk
(Знайдено: 0 товарів)
  • Сортування:

Сосна чорна (австрійська) Obelisk – неперевершено декоративна хвойна культура. Батьківщиною цієї стрункої і високої красуні з витончено колючим листям є Європа. Вона має колоновидну, майже зімкнуту форму крони і дуже довгу хвоєю. Її стовбур густо вкритий гілками, злегка піднятими догори. Відмінною рисою даного вічнозеленого дерева є наявність коричнево-сірої і майже чорної кори, густо покритої борозенками. У природі сосна чорна зустрічається на височинах. Вона росте на гірських схилах Карпат, Альп та на Балканах.

Obelisk, або сосна австрійська, вважається величним деревом-довгожителем, зростаючим порівняно повільно. До десяти років рослини таких порід досягають усього 200-250 см у висоту. А у  ширину в цьому віці вони розростаються до 60-70 см. Річний приріст чорної сосни становить всього 5-7 см в довжину і приблизно 6-8 см в діаметрі.

Купити  сосну можливо через інтернет в нашому онлайн-магазині «Клуб Рослин». Саджанці сосни при упаковуються у пластикові контейнери. У нас запропонована сосна, ціна якої залежить від кількості у партії.

Pinus nigra Обеліск

Один із стовпчастих сортів чорної сосни, що має дуже вузьку і компактну форму. Він відрізняється від таких сортів, як «Pyramidata», «Fastigiata», «Jula» або «Carolin» слабшим ростом, при середньому вирощуванні рослина досягає приблизно 2,5 - 3 метри, тоді як вищезгадані сорти з часом ростуть трохи вищі. Молоді рослини ростуть найшвидше, як правило, протягом 3-5 сезонів після посадки на постійне місце.

Догляд

Оскільки сорт щеплений на звичайну сосну, він має дуже розумні вимоги до ґрунту та вологості – росте навіть в низько родючих піщаних ґрунтах із низькою вологістю. Це, проте, не означає, що за молодою розсадою не слід доглядати, малі дози добрив дозволять рослині почати краще, і, перш за все, вони забезпечать кращий темно-зелений колір хвої, характерний для неї. За сезон, крім підгодівлі, культура майже не потребує догляду, вона є повністю морозостійкою і не потребує укриття на зиму.

Використання в ландшафтному дизайні

Часто така сосна висаджується на невеликих клумбах, з переважаючими хвойниками, де вона може підкреслити вертикальну вісь посадки. Чудово виглядає в компанії різних сортів колючої ялини, а також ялинки. За правильних умов цю сосну можна висаджувати групами, але в принципі цього слід уникати, оскільки її основна особливість вертикальної крони буде оптично розмита.

Сосна Обеліск не тільки красиве вічнозелене дерево з ефектною темно-зеленою хвоєю, але й особливо невибаглива рослина. Вона з легкістю приживається в міських умовах, без проблем переносить загазованість і пил. Однак краще буде рости на сонячних ділянках, де є достатня кількість вологи в землі. Найкраще її висаджувати на пористих і родючих ґрунтах. Вона також може зростати на легких суглинках. Дерева такого виду вважаються ідеальною прикрасою будь-якого парку або саду і використовуються в декоруванні ландшафтних композицій.

Саджанці сосни чорної Обеліск (Obelisk) - елегантний різновид хвойних дерев, з довгими темно-зеленими голками, щільно притиснутими догори. З відстані крупномір нагадує колону правильної форми. Середня висота дорослої сосни чорної Обеліск 2,5-3м.

Ефектніше виглядає в поодиноких посадках і в японських садах. Добре росте та розвивається в північних широтах.

Сосна чорна Обеліск Pinus nigra Obelisk - дерево витонченої колоновидною форми. Крона зімкнута, низька і вузька. Хвоя дуже довга, темно-зелена.

Pinus nigra Obelisk невибаглива, вимагає сонячних місць посадки. Характеризується високою морозостійкістю (до -30 С). Невибаглива до ґрунту. Швидко приживається.

Характеристики

  • Життєва форма: декоративне дерево;
  • Рід рослини: сосна;
  • Висота рослин: середньорослі.
  • Листя взимку: вічнозелене;
  • Висота рослини – різна;
  • Спосіб упаковки: закрита коренева система;
  • Сорт морозостійкий для вирощування в Україні;
  • Швидкість зростання: середня;
  • Місцезнаходження: сонце.

Купити саджанці сосни можна, зв’язавшись з менеджером нашої компанії «Клуб Рослин», або залишивши заявку на сайті. На саджанці сосни ціна в нашому магазині помірна. Доставка рослин здійснюється в короткі терміни по всій території України. 

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи серії Felco 200: універсальна модель з довгими ручками

Сучкорізи серії Felco 200 – це кілька моделей зі схожими характеристиками та деталями, які розрізняються. Пропонуємо огляд моделей Фелко серії С-60 та А-60. ...

Секатор-ножиці Felco 310: збір врожаю однією правою

Легкий і потужний інструмент, що підходить для різних завдань – мрія кожного садівника. Найчастіше секатор-ножиці Felco 310 використовується для збору врожаю і зрізання квітів, але він також підходить для багатьох інших завдань. ...

Складна пила Felco 600: надійний помічник у кармані

Складна пила Фелко 600 від відомого швейцарського виробника – простий за конструкцією та зручний у використанні прилад для садівників-любителів та професіоналів. Читайте огляд інструменту марки Felco 600. ...

Сучкорізи Felco 211: обрізка гілок зі швейцарським комфортом

Швейцарський виробник садового інструменту, легко пізнаваний завдяки фірмовому червоному кольору руків’я інструментів, випустив відразу три моделі сучкоріза серії Felco 211 – 40, 50 і 60 см. Читайте наш черговий огляд. ...