Інсектицид Престо (клотианидин + лямбда-цигалотрин), 45 мл

Інсектицид Престо (клотианидин + лямбда-цигалотрин), 45 мл
Код товару: 120400301160
Ціна: 76.00 грн.
*Ми повідомимо про зниження цін
Кількість:
*Ми повідомимо про появу

Доставка по Україні

Здійснюється за допомогою кур'єрських служб: Нова Пошта, ІнТайм, Автолюкс, Міст-Експрес

Способи оплати

При отриманні замовлення

Попередня оплата

Обмін / Повернення:

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

Опис Інсектицид Престо (клотианидин + лямбда-цигалотрин), 45 мл

Інсектицид з системною дією надзвичайно тривалого терміну. Діє проти величезної кількості груп комах, як сисних, так і листогризучих, а також проти деяких кліщів – проти більш ніж 100 видів шкідників. Вже через 30 хвилин після застосування вони припиняють свою діяльність. Престо захищає всі культури від повторного зараження комахами протягом 25-30 днів. Активна речовина: комбінація лямбда-цигалотрину та клотіанідину. Препарат має низьку резистентність.

Застосовують на баштанних культурах, овочах і зернових, а також на квітах.

Купити інсектицид Престо пропонуємо в «Клубі рослин». Замовляйте інсектицид в інтернет-магазині: ми зателефонуємо Вам для оформлення замовлення. Для цього пропонуємо залишити Ваш контактний номер за кнопкою «Купити». Доставимо препарат по Україні за кілька днів.

Застосування

Концентрат Престо розчиняють у воді – виходить робочий розчин для обприскування всіх видів рослин. Для кожної з численних груп шкідників вказана своя концентрація робочого розчину. Таблицю концентрацій можна знайти в інструкції до застосування препарату.

Робочий розчин не зберігають6 його обхідно використати протягом доби. Обробку рослин виконують при температурі атмосфери не вище +25 градусів, в безвітряний і сухий день. Необхідно вважати на правила техніки безпеки при обприскуванні рослин –  застосовувати засоби захисту органів дихання, не їсти в перервах, не пити і не палити при обробці, ретельно вимити руки після роботи.

Після обприскування плоди різних культур можна вживати через різний час. Зокрема, овочі можна їсти через 20 днів, а ягоди і плоди – через 45 днів.

Особливо ефективно Престо діє на колорадського жука. Оброблена цим препаратом з гарантованим терміном пролонгованої дії картопля повністю очищується від шкідників.

Властивості

Об'єм, мл :
45
Тип :
інсектициди

Запитайте про товар Інсектицид Престо (клотианидин + лямбда-цигалотрин), 45 мл

Задати питання

Відгуки користувачів про Інсектицид Престо (клотианидин + лямбда-цигалотрин), 45 мл

0 Коментарів

Технічні характеристики

Об'єм, мл :
45
Тип :
інсектициди
Обмін / Повернення:
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
0 Коментарів
ВАС ЦЕ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
Показати всі товари
Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Найважливіше про кизильник гібридний Даммера Корал Бюті та кизильник Даммера Майор

Читайте статтю про кизильник гібридний Даммера Корал Бюті та кизильник Даммера Майор ➜➜ Дізнайтеся більше про посадку, догляд та використання кизильників ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Барбарис: цікаві сорти, посадка, вирощування та догляд

Читайте статтю про барбарис: цікаві сорти, посадка, вирощування та догляд➜➜ Дізнайтеся більше про різні сорти барбарисів ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті . ...

Кизильник блискучий (Cotoneaster lucidus) – ідеальний кандидат для живоплоту чи бордюру

Читайте про кизильник блискучий (Cotoneaster lucidus) – ідеальний кандидат для живоплоту чи бордюру: біологічні особливості, використання в озелененні, переваги➜➜ Дізнайтеся більше про кизильник ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Вейгела – азіатська красуня в українських садах

Читайте статтю про вейгелу – азіатську красуню в українських садах ➜➜ Дізнайтесь про цікаві сорти, догляд та вирощування вейгели ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...