Інсектицид Престо (клотианидин + лямбда-цигалотрин), 45 мл

Код товару: 120400301160
Ціна: 76.00 грн.
*Ми повідомимо про зниження цін
Кількість:
*Ми повідомимо про появу

Доставка по Україні

Здійснюється за допомогою кур'єрських служб: Нова Пошта, ІнТайм, Автолюкс, Міст-Експрес

Способи оплати

При отриманні замовлення

Попередня оплата

Обмін / Повернення:

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"

Опис Інсектицид Престо (клотианидин + лямбда-цигалотрин), 45 мл

Інсектицид з системною дією надзвичайно тривалого терміну. Діє проти величезної кількості груп комах, як сисних, так і листогризучих, а також проти деяких кліщів – проти більш ніж 100 видів шкідників. Вже через 30 хвилин після застосування вони припиняють свою діяльність. Престо захищає всі культури від повторного зараження комахами протягом 25-30 днів. Активна речовина: комбінація лямбда-цигалотрину та клотіанідину. Препарат має низьку резистентність.

Застосовують на баштанних культурах, овочах і зернових, а також на квітах.

Купити інсектицид Престо пропонуємо в «Клубі рослин». Замовляйте інсектицид в інтернет-магазині: ми зателефонуємо Вам для оформлення замовлення. Для цього пропонуємо залишити Ваш контактний номер за кнопкою «Купити». Доставимо препарат по Україні за кілька днів.

Застосування

Концентрат Престо розчиняють у воді – виходить робочий розчин для обприскування всіх видів рослин. Для кожної з численних груп шкідників вказана своя концентрація робочого розчину. Таблицю концентрацій можна знайти в інструкції до застосування препарату.

Робочий розчин не зберігають6 його обхідно використати протягом доби. Обробку рослин виконують при температурі атмосфери не вище +25 градусів, в безвітряний і сухий день. Необхідно вважати на правила техніки безпеки при обприскуванні рослин –  застосовувати засоби захисту органів дихання, не їсти в перервах, не пити і не палити при обробці, ретельно вимити руки після роботи.

Після обприскування плоди різних культур можна вживати через різний час. Зокрема, овочі можна їсти через 20 днів, а ягоди і плоди – через 45 днів.

Особливо ефективно Престо діє на колорадського жука. Оброблена цим препаратом з гарантованим терміном пролонгованої дії картопля повністю очищується від шкідників.

Властивості

Об'єм, мл :
45
Тип :
інсектициди

Запитайте про товар Інсектицид Престо (клотианидин + лямбда-цигалотрин), 45 мл

Задати питання

Відгуки користувачів про Інсектицид Престо (клотианидин + лямбда-цигалотрин), 45 мл

0 Коментарів

Технічні характеристики

Об'єм, мл :
45
Тип :
інсектициди
Обмін / Повернення:
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
0 Коментарів
ВАС ЦЕ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
Показати всі товари
Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Секатор Felco 2 – практичність та ефективність

Читайте статтю про якісний і надійний швейцарський секатор Felco 2 від офіційний представника Фелко в Україні. Садові секатори в Києві ✔ Дніпрі ✔ Харкові ✔ Одесі ✔ Львові ➜➜ Найкращий інструмент для обрізки дерев та кущів ...

Добриво Сompo

Дізнайтесь про добриво Compo (Компо) ➜➜ Опис добрива тривалої дії Compo ➤➤➤ Читайте корисну статтю про добрива Компо на сайті Клуб рослин ...

Як вибрати сучкоріз?

Як правильно вибрати садовий сучкоріз➜➜ Особливості вибору сучкорізу для саду ➤➤➤ Читайте корисну статтю щодо правильного вибору сучкорізу на сайті Клуб рослин ...

Карликові дерева в дизайні ландшафтів

Саджанці карликових дерев набувають усе ширшої популярності в сфері дизайну ландшафтів. Так рослини при всій своїй компактності демонструють високу декоративність. ...