Гібіскус

Hibiscus
(Знайдено: 39 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Гібіскус

Гібіскуси – рослини неповторної, майже неземної краси. Масивні яскраві квіти різноманітних кольорів, ажурне листя та тривалий період цвітіння виділяють їх посеред інших садових рослин та роблять одними з найбажаніших для квітників та садівників.

Варто лише купити гібіскус, як проблема із декоруванням ділянки чи квартири буде вирішено назавжди. Попри розмаїття сортів та видів (чагарники чи дерева, багаторічні чи однорічні трави) неможливо купити забагато гібіскусів – цих рослин може тільки бракувати!

Гібіскус садовий. Особливості

Гібіскус садовий часто називають «квіткою любові». Його рясні квіти прикрашають рослину від початку літнього сезону і до самої осені. Є такі сорти, у яких квіти мають дивовижно великі розміри. Втім, який би Ви не обрали гібіскус, він змінить декор Вашої присадибної ділянки (саду, квартири) до невпізнання. Ця ефектна і неповторна у своїй грації рослина має здатність заворожувати всіх без виключення.

Гібіскуси налічують понад півтисячі сортів. Серед популярних видів цієї рослини виділяють такі:

  • Гібіскус кущовий – рослина, що сягає у висоту до 3 метрів;
  • Невисолкі трав’яні гібіскуси (у висоту – всього 80 см);
  • Гібіскус деревовидний, який у відкритий простір висаджують в країнах тропічної зони, у нас більше використовується як кімнатна культура.

У нашій країні на терасах і верандах часто висаджують «китайську троянду» - кімнатну рослину, яка б’є всі рекорди популярності. Загалом, гібіскуси поширені по всьому світу і чудово приживаються в Україні. У нашому інтернет-магазині Ви можете знайти всі можливі сорти гібіскусів – як звичайні, так і гібридні, поширені чи абсолютно оригінальні. Будьте впевнені, що рослини приживуться – наші гібіскуси пройшли акліматизацію та готові до пересадки вже в день доставки. Кожна рослина має пластиковий контейнер для захисту кореневої системи при транспортуванні.

Догляд за гібіскусами

У догляді гібіскус є абсолютно невибагливим і може дарувати Вам радість та задоволення, навіть якщо Ви не докладатиме жодних зусиль до його вирощування. За правильного догляду чи утримування в оранжереях чи інших приміщеннях, рослина може цвісти не просто протягом декількох місяців, але й протягом усього року. Зазначимо, що популярні в Україні сорти гібіскусів мають відмінну морозостійкість.

Підібрати кращий з сортів для своєї ділянки Вам допоможуть детальні описи рослин. Наш сайт передбачає на кожен гібіскус фото, що допоможе Вам визначитися з вибором. Крім того, Ви завжди можете звернутись за порадою чи консультацією до наших менеджерів. Усі рослини, представлені в магазині, доставляються вже на другий день після замовлення, тож, Вам навіть не доведеться довго чекати!

Екзотичні красені вже сьогодні готові прикрасити Ваш простір, а ми – приймати Ваші дзвінки та виконувати Ваші замовлення! Доставку здійснюємо в усі без виключення регіони України.