Секатори для обрізки троянд

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Секатори для обрізки троянд

Інструменти для обрізки троянд завжди готують заздалегідь. Серед головних вимог до таких інструментів – гостра заточка та легка вага. Всі інструменти мають бути чистими і за можливості продезінфікованими, оскільки бруд, що потрапляє на зріз, може викликати одну з тих хвороб, на які страждають трояндові кущі.

Для кожного власника розарію не є секретом той факт, що обрізка – це невід’ємна частина процесу догляду за рослинами. Для того, щоб троянди гарно цвіли, а кущі завжди виглядали доглянутими, слід обов’язково купити відмінний секатор для роз.

Секатор для обрізки троянд: особливості

На відміну від інших садових квітів, власники троянд не обмежуються тільки одним секатором. Це пояснюється тим, що трояндові кущі мають пагони різного віку і з різною щільністю. Так, для здійснення робіт з молодими зеленими пагонами використовують пласкі моделі. Які відрізняються простотою та легкістю. А от для приведення до порядку минулорічних жорстких та сухих пагонів не обійтися без контактного інструменту з силовим чи храповим механізмом дії. Першочергово такі інструменти будуть корисними для тих людей, у яких на ділянці ростуть високорослі та виткі рослини. Крім того, радимо звернути увагу на спеціальні варіанти, які мають спеціальний тримач – вони дозволяють зрізати квіти і при цьому тримати стебло. Такі моделі забезпечують захист рук від гострих шипів троянд.

Для обрізки троянд доречно купити такі типи секаторів:

  • Секатор з двома ріжучими кромками – виріб, що при належному догляді буде допомагати з обрізкою впродовж багатьох років, при використанні даного інвентарю стебло має приходитися на середину ріжучої кромки;
  • Секатор з однією ріжучою кромкою – модель, що ріже кінцем кромки, що значно полегшує процес обрізки.

Слід завважити, що секатори з однією ріжучою кромкою зношуються швидше, ніж моделі з двома такими деталями. Це пояснюється тим, що спрацьовується площина, в яку упирається ріжуча кромка.

Переваги секаторів для троянд

З часом садові ножиці для квітів модифікувалися. Сьогодні можна купити відмінні зразки, до яких складно будь-що додати – вони створені для повноцінної та легкої обрізки.

  1. Робочі леза більшості інструментів загартовані. Це робить інструменти особливо міцними. В той же час подібне лезо є дуже гострим, що дозволяє відрізати рослинні волокна без їх розщеплення в процесі.
  2. На опорному лезі (нижньому) передбачений спеціальний жолоб для того, щоб по ньому стікав деревний сік. Це дозволяє здійснювати роботи без залипань, леза внаслідок роботи не забруднюються.
  3. Сучасний секатор для обрізки роз передбачає бездоганну систему амортизації. Вона дозволяє здійснювати роботи впродовж тривалого періоду, оскільки при обрізці не здійснюються різкі рухи.
  4. Болт-притискач з гайкою допомагають здійснювати паралельну фіксацію лез, а замок передбачає фіксацію в кінці роботи. Дані деталі запобігають випадковому розкриттю лез, а значить – знижують до нуля ризик травмування садівника.

Види секаторів для троянд та їх призначення

  1. Секатори з коваделком – інструменти для обрізки троянд, які допомагають впоратися з сухими гілками. При сильному натисканні на ручку верхнє лезо опускається до нижнього та відрізає гілку. Нижня частина і є коваделком.
  2. Стандартні обвідні секатори – універсальні інструменти, які мають зміщені по лінії різання леза. Верхнє лезо є робочим, а нижнє – упорним. При обрізці таким секатором не пошкоджується основна частина гілки.
  3. Секатори з храповиком – інструменти, призначені для роботи з гілками діаметром від 2 до 3 сантиметрів. Храповий механізм допомагає зменшити зусилля при обрізці.

Як купити секатор для обрізки троянд

Для того, щоб купити інструмент для обрізки троянд, слід просто заповнити нескладну форму на сайті інтернет-магазину «Клуб Рослин». Наші спеціалісти обов’язково зателефонують для уточнення деталей замовлення. Крім того, ви завжди можете оформити заявку за допомогою телефонного дзвінка – на сайті опубліковані номери, на які можна зателефонувати в робочі дні. В разі виникнення запитань наші спеціалісти допоможуть визначитися з моделлю та повідомлять про головні характеристики товарів. Сайт компанії «Клуб Рослин» передбачає фото секаторів та детальні їх описи.

Доставка садових інструментів здійснюється в короткі терміни – вже за 1 – 2 дні клієнти можуть отримати товар у своєму місті.

Пропонуємо переглянути відео, підготовлене нашими експертами: