Секатори для обрізки винограду

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Секатори для обрізки винограду

Обрізка винограду – це відповідальний процес, який вимагає не лише уваги виноградаря, але й відповідного садового інструменту. В усі часи основним інструментом для здійснення робіт на винограднику був і залишається секатор. Для даного виду робіт здебільшого обирають зручні та легкі за вагою моделі, які дозволяють здійснювати швидку та результативну обрізку. Пропонуємо нашим клієнтам ознайомитися з асортиментом секаторів для обрізки винограду, представленим в інтернет-магазині «Клуб Рослин». У нас можна купити довговічні та багатофункціональні вироби, які забезпечать максимально чисті зрізи та зроблять процес обрізки приємним та легким.

Особливості секаторів для обрізки винограду

Для здійснення різних робіт на винограднику використовують різні секатори. Наприклад, для того, щоб обрізати пагони рослин слід застосовувати обвідні секатори з двома вигнутими лезами. Така форма лез дозволяє обійняти пагін рослини в розкритому стані. Подібні секатори не деформують стебла та залишають рівні зрізи, що швидко загоюються. Верхнє випукле односторонньо загострене лезо здатне ковзати по боковій поверхні увігнутої пластини, кромка якої може не мати загострення та використовується в якості упору. При обрізці таким секатором пошкоджується тільки та частина рослини, яка безпосередньо обрізається.

Працюючи з інструментом, слід стежити за тим, щоб кромка ріжучого леза була спрямована на гілку, від якої відрізається пагін. Для видалення старих і сухих гілок краще використовувати контактний упорний секатор. Його верхнє лезо не ковзає, а впирається в нижню пластину. Пластина в даному випадку виконує роль упора або коваделка. Рівна ріжуча кромка подібних інструментів зазвичай має клиновидну двосторонню заточку. Упорні секатори допомагають акуратно і без пошкодження волокон відсікати суху лозу, яка має товщину від 2 до 3 сантиметрів.

Як вибрати секатор для обрізки винограду

Для того, щоб купити секатор для обрізки винограду і залишитися задоволеним від покупки, слід звертати увагу на ряд властивостей інструменту. Дуже важливими є конструктивні особливості, від яких буде залежати ефективність роботи.

  1. Після того, як ви визначилися з типом інструменту, слід звертати увагу на окремі деталі, призначені для полегшення експлуатації та збільшення терміну служби секатора.
  2. Слід поцікавитися, з якого матеріалу виготовлені леза і чи є можливість їх замінити в разі необхідності. Наприклад, високо вуглецева сталь відмінно тримає заточку. Проте, без спеціального покриття даний матеріал може піддаватися іржі. Саме тому більшість садових секаторів передбачають антикорозійне покриття лез. Слід завважити, що антикорозійні властивості можуть втрачатися внаслідок повторного загострення леза.
  3. Леза, виготовлені на основі нержавіючої сталі стійкі до корозії, проте, мають на порядок нижчі ріжучі властивості, ніж леза з високо вуглецевої сталі.
  4. Зручність роботи з секатором залежить від конструкції та матеріалу ручок. Їх виготовляють з пластику, дерева або металу. Багато моделей сучасних секаторів для обрізки винограду передбачають резинові або пластмасові накладки на ручках.
  5. В переважній більшості секатори для винограду мають фіксатор безпеки та перемикач між швидкою та силовою обрізкою.
  6. Регулятори ширини захвату дозволяють однаково зручну роботу як для чоловіків, так і для жінок.
  7. Радимо звернути увагу на секатори, що мають храповий механізм – вони забезпечують легку обрізку без прикладання зусиль. Такі секатори дозволяють обрізати навіть товсті гілки шляхом кількох натискань.

Переваги секаторів для винограду в асортименті інтернет-магазину Клуб Рослин

Всі секатори, представлені в нашому магазині, виготовлені з урахуванням потреб виноградарів та передбачають швидку, якісну обрізку лози та грон винограду. Ручки кожної з моделей відрізняються ергономічністю та мають легку вагу, що значно спрощує використання інструменту. Леза продукції провідних світових брендів мають відмінну заточку та виготовлені з найкращих матеріалів. Всі секатор забезпечують максимально чіткі зрізи – після обрізки виноград швидко адаптується і нарощує зелену масу.

Купити секатор для обрізки винограду в інтернет-магазині «Клуб Рослин» можна шляхом замовлення вибраного товару на сайті магазину. Доставка садових інструментів здійснюється в короткі терміни по всій території України.

Пропонуємо переглянути відео, підготовлене нашими експертами: