Секатори Ramon Manzana (Рамон Манзана)

Показано 1–1 із 1 товар
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121001006401
2 відгуки
 • Діаметр зрізу, мм: 5
 • Довжина, см: 14
 • Розмір руки: M-L
 • Країна-виробник: Іспанія
 • Оборотність ручки: ні
 • Тип: плодознімач

Секатори Ramon Manzana S.L (Рамон Манзана)

Ramon Manzana S.L. – компанія, яка веде свою діяльність в Іспанії ще з 1963 року. Заснував фірму Рамон Манзана – фермер, якому одного разу стало зрозуміло, що всі інструменти, які він використовує, збираючи урожаї цитрусових, недосконалі. На час заснування це було сімейне підприємство, і таким воно залишилося до сьогоднішнього дня. Першими замовниками компанії були друзі та знайомі Рамона Манзана, які високо оцінили ножиці, виготовлені майстром. Сьогодні виробництво компанії значно розширилося. Секатори, виготовлені в Ramon Manzana S.L, мають високу якість та характеризуються широким полем застосування. За допомогою інструменту можна як збирати урожай, так і обрізати культурні рослини. Секатори ідеальні при зборі кукурудзи, мандаринів, динь, гранатів та інших плодів.

В нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» можна купити професійні секатори Ramon Manzana S.L за доступною ціною.

Особливості виробів бренду Ramon Manzana S.L.

Перебуваючи на ринку впродовж тривалого часу, компанії довелося приймати виклики від користувачів та вдосконалювати продукцію. Сьогодні вироби компанії відповідають найвищим стандартам якості. Продукція бренду має ряд позитивних характеристик та відрізняється тривалим терміном служби.

 1. Кожен із секаторів, які входять до лінійки Рамон Манзана, - це висококласний інструмент, абсолютно безпечний у використанні. При дотриманні основних правил безпеки травмування садівника абсолютно виключене.
 2. Всі вироби мають досконалу форму та характеризуються відмінною функціональністю. Зрізування фруктів та обрізка дерев і чагарників здійснюються максимально швидко та якісно.
 3. Моделі гранично зручні та універсальні – їх можуть використовувати люди з абсолютно різними параметрами долонь. Секатори підходять фактично для всіх видів обрізки культурних рослин.
 4. Охоплення рукояток завжди комфортне – виробник потурбувався, що інструмент бездоганно лягав у руку. Користуватися такими секаторами – справжнє задоволення.
 5. При виготовленні інструментів в компанії дотримуються принципу граничної простоти. Секатори не мають жодної зайвої деталі – тільки ті, які необхідні для функціонування.
 6. Всі зразки мають ергономічні ручки та відмінно заточені леза. Це дозволяє виконувати садові роботи без надмірної втоми. Для обрізки рослин застосовуються мінімальні зусилля.
 7. Асортиментний ряд бренду включає в себе сучкорізи, секатори, садові ножиці, кущорізи та ножі для щеплень. Важливою позицією в пропозиції бренду є мішки, призначені для збирання фруктів. Для кожного із садівників компанія пропонує саме ту модель, яка значно полегшить догляд за садом в різних ситуаціях.
 8. Обрізка за допомогою секаторів Рамон Манзана не шкодить рослинам – зелена маса активно нарощується після стрижки. Культури, що піддаються обрізці, не заражаються інфекціями – зрізи швидко загоюються, забезпечуючи рослинам здоровий вигляд.

Секатори Ramon Manzana S.L: характеристики

Кожна з моделей має оптимальний розмір. Вироби характеризуються порівняно невеликою вагою та дуже зручні при здійсненні робіт. За основу при виготовленні лез виробник бере тільки високоякісну сталь. Бездоганна форма ручок та їх ергономічність – головні переваги секаторів бренду. Леза мають відмінну стійкість до корозії та механічних пошкоджень. Секатори витримують тривалу експлуатацію та можуть використовуватися впродовж багатьох років.

Модельний ряд Ramon Manzana S.L

 • Моделі М14-АМ та M14L-AM – секатори, призначені для збору яблук та плодів цитрусових, мають зігнуті леза та оптимальний розмір ручок, що покриті пластиком;
 • Секатор M17-DI – виріб, яким особливо комфортно збирати хурму, має леза із загнутими кінчиками;
 • Модель M87-DI – інструмент, призначений для збирання апельсинів, лимонів та мандаринів;
 • Секатор Ramon Manzana S.L для очищення виноградних грон від ягід, що зазнали пошкоджень – одна із останніх розробок компанії, має великі кільця – тримачі, що забезпечують комфорт при використанні.

Купити недорого секатори Ramon Manzana S.L сьогодні можна в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми гарантуємо бездоганну якість інструментів та швидку доставку товарів в будь-яке з міст України.