Саджанці барбарису

Berberis
(Знайдено: 150 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Саджанці барбарису

Барбарис – особливо яскрава та гарна садова культура, що відрізняється привабливим виглядом в різні пори року. Рослина має духмяні квіти, пухнасту, шикарну крону та різноманітне забарвлення. Якщо правильно підібрати барбарис, Ваша присадибна ділянка набуде шляхетної витонченості і привабливості. Рослину використовують в якості солітера та акцентної культури в садах.

Барбарис. Особливості культури

Важливо зазначити, що в переважній більшості якостей барбарис – дуже корисна рослина. Його використовують не лише в оформленні паркових зон та живоплотів, але й в харчовій промисловості та народній медицині. У барбарисів і листя, і коріння, і плоди мають лікувальні властивості.

Часто листя і плоди барбарису використовують як приправу до східних страв, що також є плюсом, зважаючи ще й на його особливу декоративність. Декоративною, до речі, є й деревина барбарису, яку широко застосовують у токарному різьбярстві.

Висадка і догляд

Висаджувати барбарис варто таким чином:

  • На сонячних, не затінених ділянках;
  • При висадці варто пам’ятати про те, що барбарису потрібен простір – висаджуйте його на відстані 1-2 метри від інших культур;
  • Висаджувати барбарис краще з грудкою землі, яка надається в нашому магазині в пластиковому контейнері до кожного саджанця;
  • Барбарис любить пухкі, слабо кислі ґрунти.

В догляді рослина потребуватиме хіба що санітарної обрізки – барбариси прекрасно ростуть і розвиваються самостійно. В посушливу пору культура радо сприймає полив. Зими України для рослин абсолютно не страшні.

Саджанці барбарису. Переваги

Загалом налічується понад 500 сортів барбарису, кожен з яких має свою унікальну особливість. Серед розмаїття цих рослин є, як зовсім мініатюрні представники, що підходять для вирощування у стилі бонсай, так і великі дерева. Колір листя барбарису може коливатись від усіх відтінків зеленого до мармурового (брунатного із сіро-білими вкрапленнями). Незмінними та типовими залишаються лише червоні плоди барбарису – яскрава та блискуча окраса чагарника, що тримається на ньому до самої весни.

Окрім високої декоративності, однією з основних переваг барбарису є простота у догляді, висока витривалість та практична відсутність вимог до умов вирощування. Барбариси переносять стрижку краще, ніж інші чагарники та дуже швидко відновлюються, тому вони є найпопулярнішими варіантами для ландшафтного дизайну.

Як правильно вибрати і купити саджанці барбарису?

Купити барбарис, ознайомитись з детальними описами, а також визначитись із сортом, Вам допоможе наш інтернет-магазин. Наш сайт дає на кожен барбарис фото, яке допоможе Вам визначитисяДоставка замовлень здійснюється вже на другий день після оплати, а всі постійні покупці гарантовано отримують знижки!

Не баріться! Купуйте барбарис вже сьогодні – і від завтра Ваш сад набуде нового яскравого вигляду!