Ножиці для трави

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Ножиці для трави

Багато власників приватних домоволодінь і дач для стрижки трави Використовуються газонокосарки або тримери. Але при цьому, як би не намагався працівник, завжди залишаються похибки і траву доводиться рівняти по краях. Для цього використовують спеціальні ножиці для трави, які мають взаємоперпендикулярні леза і ручки. Ця особливість конструкції дозволяє здійснювати стрижку навіть найнижчої трави. При такій маніпуляції якість зрізів дивує – вони виходять рівними і акуратними.

Ножиці для газону мають одну дуже важливу перевагу – вони суто механічні, і щоб привести їх в дію потрібно зусилля рук. Це означає, що подібний інструмент не потребує будь-якого джерела енергії. Ножиці для стрижки газону відрізняються ще однією перевагою – маневреністю. Обрізка проводиться точно і акуратно. Вузька ріжуча частина дозволяє зрізати траву навіть в самих важкодоступних місцях. Ножиці для трави ручні незамінні і для любителів топіарного мистецтва.

Ножиці для стрижки трави: особливості

Трава у всіх випадках збирає на собі пил, який забезпечує абразивний ефект. Це диктує певні особливості ножиць. По-перше, леза сучасного інструменту переважно виготовляють з високолегованої сталі інструментального типу. Це дозволяє зрізати запилені травинки без шкоди заточці лез. В основному леза покривають спеціальним хромованим напиленням, яке сприяє стійкості інвентарю до корозійних процесів. Ножиці для трави часто покривають антиадгезійним покриттям, щоб уникнути налипань соку або обрізаних травинок. Це може бути висококласний тефлон (або ж фторопласт).

По довжині леза зазвичай рівні 10 – 15 сантиметрам. Загальна вага інструменту може варіюватися від 200 до 700 грамів.

За формою ріжучі кромки діляться на такі типи:

  • Прямий тип – зручний для «ювелірної» стрижки, часто використовується на клумбах;
  • Зубчастий тип – призначений для обрізки твердих і сухих стебел, відмінно ріже засохлу траву;
  • Хвилястий тип – використовується для рівної стрижки, яка забезпечується відмінним захопленням лез, такі садові ножиці для стрижки трави зручні для обрізки твердих стебел.

Газонні ножиці оснащені спеціальним регулюванням, яке в основній масі представлене гвинтом. Ця деталь сприяє встановленню сили притиску кромок з ріжучою здатністю між собою. Сила притиску безпосередньо впливає на можливість самозагострення ножиць. Ножиці для стрижки трави, відгуки про які завжди позитивні, відрізняються високою ергономікою і допомагають ефективно проводити роботи.

Як купити садові ножиці для трави

При покупці інструменту варто звертати увагу на такі особливості:

  1. Конструкція. У більшості ножиць вона найпростіша, але існують моделі для багатоярусної стрижки. Такі зразки мають ножі поворотного типу, які обертаються відносно рукояток. Такі інструменти зручні як для праворуких, так і для ліворуких людей.
  2. Положення стрижки. Зазвичай, їх буває три: похилий тип, горизонтальний і вертикальний. Хоча, на сучасному ринку можна ножиці для трави купити з 8 або 16 кутами певної фіксації.
  3. Ергономіка моделі. Секатори для трави, відгуки про які найкращі, мають гранично легку вагу і відмінно збалансовані щодо центру. Механізм повинен працювати плавно і ефективно.
  4. Фіксація ріжучої частини. Цей параметр повинен дозволяти зафіксувати леза в тому чи іншому положенні. Фіксатор передбачає наявність хорошого замку, який буде утримувати ріжучі елементи в закритому положенні.
  5. Матеріал ручок. Тут варто відзначити, що відмінні ножиці газонні не передбачають наявність дерев'яних рукоятей, так як рука при цьому може ковзати і швидко втомлюватися. Кращий матеріал ручок – пластик, оснащений гумовими вставками. Таке рішення виключає натирання мозолів і передбачає комфорт при використанні інструменту.

Ножиці для стрижки трави і кущів: купити в інтернет-магазині

Купити ножиці для стрижки трави за доступною ціною можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». У нас зібрані кращі ножиці для газонної трави від провідних виробників. Ціни і обслуговування вас приємно здивують. Замовлення приймаються щодня на сайті магазина або ж в робочі дні за телефонами, вказаними на сайті. Щоб купити ножиці для стрижки газону, телефонуйте вже сьогодні – і через кілька днів отримаєте обраний вами товар в будь-якому з міст України.