Садові ножиці Fiskars (Фіскарс)

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Садові ножиці Fiskars (Фіскарс)

Бренд Fiskars – всесвітньо відомий виробник ріжучого інвентарю, садових інструментів і кухонного начиння. Сьогодні компанія з Фінляндії виготовляє бездоганні товари, які посідають почесну нішу на ринку. Корпорація орієнтується на високу якість продукції, її довговічність і обов'язково – на стильний дизайн. Сьогодні продукцією бренду користуються в багатьох країнах світу. Всі вироби проходять жорсткий контроль якості на виробництві, і тому задовольняють як садівників-професіоналів, так і аматорів у сфері рослинництва.

Продукція Fiskars щодня отримує масу позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Виробництво постійно розширюється, виробничі потужності зростають, технології розвиваються. Сьогодні в компанії використовують новітні розробки, спираючись при цьому на дорогоцінний досвід попередників.

Ножиці Fiskars: види і використання

Сьогодні компанія пропонує споживачам чотири серії ножиць, призначених для різних типів робіт. Всі зразки – надійні, міцні і мають відмінну заточку. Крім того, інструменти багатофункціональні – за допомогою одного найменування можна виконувати різні завдання. У нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» можна купити садові ножиці Фіскарс таких типів:

 • Універсальні моделі;
 • Ножиці для трави Fiskars;
 • Кущоріз Фіскарс;
 • Садові ножиці Фіскарс для квітів.

Вироби, представлені в даному розділі нашого сайту, використовують як у виробничих цілях, так і в індивідуальних господарствах. За допомогою садових ножиць можна стригти газони, рівняти верхню частину живої огорожі, створювати садові скульптури. Крім того, хороший інструмент незамінний при зборі врожаю плодових рослин і для обрізки виноградних грон. Флористи використовують якісні ножиці для оформлення унікальних букетів.

Ножиці Фіскарс: особливості

Fiskars ножиці виготовляються з урахуванням досягнутих висот в інженерії. Вони сучасні, універсальні, високотехнологічні і практичні. Всі моделі зручні у використанні, відрізняються ергономічністю і легкістю. Вироби бренду можуть по праву називатися кращими в ХХІ столітті.

Серед переваг садових ножиць бренду можна назвати:

 • Бездоганні леза, в основі яких – висококласна легована сталь;
 • Леза інструменту мають тефлонове покриття, що робить їх несхильним корозії і стійкими до механічних пошкоджень;
 • В основі рукояток ножиць – унікальний запатентований брендом матеріал Fiber Comp – пластик, який в процесі виробництва посилюється скловолокном армованого типу;
 • Ножиці задовольняють потреби найбільш вибагливих професіоналів;
 • Всі моделі можуть використовуватися особливо інтенсивно без втрати первинних характеристик;
 • Для користування ножицями потрібно мінімум зусиль;
 • Інструмент досить зносостійкий, антифрикційне покриття лез сприяє тривалому використанню.

Садові ножиці Fiskars, виготовлені в Фінляндії, завжди відрізняються легкою вагою і гранично простою, але надійною конструкцією. Можливість використання на протязі багатьох сезонів продиктована високою якістю використаних при виробництві матеріалів. Як ручки, так і леза призначені для ефективної експлуатації. Садові ножиці Fiskars, відгуки про яких тільки позитивні, довго зберігають первісну заточку. Згодом леза можна заточувати самостійно – для цього компанія виготовляє бездоганні точильні засоби.

Садові ножиці Fiskars: ціна

З огляду на гарантію терміном на 5 років, яку дає виробник, вартість інструментів досить виправдана. У нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» можна купити ножиці садові Fiskars за найкращою ціною. З асортименту можна вибрати ножиці для трави Фіскарс, або ж кущоріз ручний Fiskars, які завдяки своїй якості стануть вигідним капіталовкладенням.

Щоб купити садові ножиці Фіскарс, достатньо просто оформити замовлення на сайті магазину. Інтернет-магазин «Клуб Рослин» має 11-річний досвід роботи з клієнтами, тому процедура оформлення замовлення гранично проста. Достатньо залишити відповідний номер телефону – і наші спеціалісти зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення. Доставку товарних позицій гарантуємо в короткі терміни по всій території України.