Садові ножиці Truper (Трупер)

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Садові ножиці Тruper (Трупер)

Свою діяльність компанія Тruper веде вже понад 50 років. На час заснування це було підприємство, яке виготовляло кувалди, кирки, кельми і лещата. Сьогодні виробник займає позицію лідерства в сфері виготовлення та постачання на ринок інструментів з різним призначенням. У каталозі товарів компанії налічується близько 5 тисяч різних найменувань. Головною метою виробник вважає виготовлення продукції найвищої якості в широкому асортименті.

Переваги бренду Тruper

 1. Компанія вважає себе сімейною і шанує традиції попередніх поколінь. Люди, які тут працюють, прагнуть отримати відмінний результат, і тому продукція бренду вважається кращою в Латинській Америці.
 2. Філософія компанії побудована на основі «чотирикратної перемоги» – W4. Це означає, що виробник дає клієнтам більш вигідну пропозицію, ніж конкуренти.
 3. Бренд користується фінансовою самостійністю, і тому може дозволити собі випускати і продавати продукцію за доступними цінами. Формуванню лояльної ціни на товари сприяє і великий обсяг продажів.
 4. Відмінна продукція визначила компанії позицію лідерства на ринку багатьох країн світу.

Садові ножиці Тruper: якість і надійність

Садові ножиці бренду Трупер призначені для широкого спектру робіт. Ними можна підрізати верхню частину живих огорож, зрізати квіти, збирати плоди фруктових дерев і обрізати грона винограду. Всі моделі мають тривалий термін служби і відрізняються високою ергономічністю. Такі ножиці відмінно зарекомендували себе як на виробництві, так і в невеликих індивідуальних садах.

Конструкція інструменту гранично проста. Леза мають відмінну заточку, що значно полегшує процес догляду за рослинами. Рукоятки переважно легкі, зручно лягають в руку. Виробник приділяє максимум уваги при виготовленні кожної деталі інвентарю. Саме тому на виході отримується продукція, яка витримує найжорсткішу конкуренцію.

Особливості садових ножиць Тruper

 • Всі вироби багатофункціональні і можуть використовуватися для широкого спектру робіт;
 • Гострі леза забезпечують максимально рівні й чіткі зрізи;
 • Матеріал, з якого виготовлені леза, – висококласна сталь;
 • Рукоятки інструменту трубчасті, що забезпечує їх легкість;
 • Матеріал рукояток –  переважно якісна сталь;
 • Кінчики ручок інструменту оснащені гумовими чохлами;
 • Форма лез виключає налипання соків в процесі роботи;
 • Інструмент демонструє високу стійкість до корозії і механічних пошкоджень;
 • Використання ножиць абсолютно безпечне.

Види садових ножиць Тruper

У нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» представлені кращі моделі бренду. Рекомендуємо звернути увагу на вироби, призначені для стрижки кущів і дерев. Серед них важливо відзначити такі ножиці:

 1. Truper TB-17 – модель, призначена для здійснення догляду за садовими і парковими рослинами. Виріб демонструє високу ефективність завдяки гострим лезам і легким рукояткам. Рукоятки мають трубчасту конструкцію і чохли прогумованого типу на кінчиках. Загальна довжина інструменту – 305 міліметрів.
 2. Truper TB-19 – інструмент для стрижки дерев і кущів, що демонструє відмінну функціональність завдяки чіткому загостренню лез. Легкі, порожнисті усередині сталеві ручки дозволяють використовувати модель без докладання зусиль. Обрізка здійснюється швидко і ефективно. Рукоятки особливо комфортно лягають в руку завдяки гумовим чохлам на кінчиках. Загальна довжина інструменту – 250 міліметрів.

Де купити садові ножиці Тruper (Трупер)

Сьогодні на ринку присутній широкий асортимент садових ножиць. Радимо купувати інструмент тільки у перевірених постачальників, які зможуть гарантувати його якість. Компанія «Клуб Рослин» має великий досвід в роботі з клієнтами, так як веде свою діяльність вже більше 11 років. За цей час було вироблено чіткий механізм обробки замовлень, тому на оформлення заявки йдуть лічені хвилини.

Купити садові ножиці Тruper за найкращою ціною в інтернет-магазині «Клуб Рослин» можна, заповнивши просту форму на сайті магазину. Крім того, ми приймаємо заявки по телефону в робочі дні. Ви завжди можете замовити дзвінок від нашого фахівця і отримати відповіді на всі ваші запитання. Доставку садового інструменту гарантуємо в найкоротші терміни – вже через 1 - 2 дні ви зможете отримати товар в будь-якому з міст України.