Ножиці для живоплоту

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Ножиці для живих огорож

Для якісної обрізки живоплоту і дотримання його в належному порядку просто необхідно мати відповідний садовий інвентар. Ножиці для живих огорож – це зручний і ергономічний інструмент, який дозволяє здійснювати великі обсяги робіт при мінімальних зусиллях. За допомогою подібних моделей можна обрізати дерева, чагарники і формувати крони. Якісні садові ножиці дають чисті зрізи, які сприяють здоров'ю рослин. У нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» представлені кращі зразки від всесвітньо відомих брендів, які користуються популярністю як в колах професіоналів, так і серед аматорів в сфері рослинництва.

Якими повинні бути ножиці для живоплоту

Кращі з кущорізів мають довгі, до 250 міліметрів, леза. Такі інструменти ідеальні для невеликих обсягів робіт – наприклад, для обрізки кущів, гілок дерев, приведення в належний вигляд клумб і газонів. Ідеальні інструменти – багатофункціональні, які дозволяють виконувати широкий спектр робіт. Відмінний інструмент допоможе обрізати не тільки м'які частини культур, а й більш жорсткі порослі. До того ж, хороші ножиці допомагають впоратися з обрізанням трави під деревами або в важкодоступних місцях.

Як вибрати інструмент

При виборі садових ножиць варто керуватися деякими правилами:

 • Для невеликих обсягів робіт ідеальні ручні (механічні) моделі, якщо ж стригти доводиться багато і часто, краще зупинити вибір на електричних або акумуляторних інструментах;
 • Кращі ручки садових ножиць – це екземпляри, що мають гумово-пластикові вставки, які будуть перешкоджати ковзанню інструменту в руках;
 • Дерев'яні ручки можуть натирати мозолі. У той час як пластикові з гумовими вставками більш комфортні і зручні;
 • Ножиці повинні бути добре збалансовані по відношенню до центру;
 • Рух при роботі повинно бути максимально плавним;
 • Краще вибрати ножиці з лезами, виготовленими на основі висококласної загартованої сталі;
 • Не менш важливе антикорозійне покриття, яке стане запорукою тривалого терміну служби інструменту;
 • Ручний кущоріз є відмінним рішенням для стрижки та формування невеликих живоплотів.

Ножиці для живих огорож та їх види

Кращі з моделей сучасних інструментів оснащені додатковими опціями, які допомагають поліпшити ті або інші характеристики. Дуже популярні сьогодні інструменти, що мають важільний механізм, здатний посилити тиск на леза по всій їх довжині. При цьому зусилля додаються мінімальні.

Серед асортименту на сучасному ринку можна вибрати ножиці таких видів:

 • Інструмент з приводом типу важеля;
 • Моделі з телескопічними ручками;
 • Моделі з дерев'яними і пластиковими ручками;
 • Інструмент з хвилеподібними лезами;
 • Ножиці з механізмом на основі шестерень;
 • Інвентар, який передбачає регулювання притиску.

Ручні моделі демонструють високу ефективність при невеликих обсягах робіт. Вони ідеальні на дачних ділянках і в індивідуальних садах. За їх допомогою легко стригти чагарники, дерева, клумби і живоплоти.

При виборі інструменту варто враховувати обсяг робіт, який при його допомоги буде виконуватися. Не менш важливо звертати увагу на власні дані – параметри рук, зріст і т.п.

Для високих огорож краще купити модель з телескопічними ручками. Для гілок особливої жорсткості ідеальні моделі з приводом типу важеля. Хвилеподібні леза допомагають добре фіксувати зрізані частини.

Де купити ножиці для живих огорож

Ножиці для живоплоту купити сьогодні не складно – сучасний ринок передбачає найширший вибір. Рекомендуємо здійснити покупку в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Наша компанія вже 11 років поставляє клієнтам найкращий садовий інвентар за прийнятними цінами. У нас не практикуються приховані націнки, і тому інструмент можна купити значно дешевше, ніж у конкурентів.

Замовлення приймаються на сайті магазину – достатньо просто залишити номер телефону і наші фахівці в короткі терміни зв'яжуться з вами. Крім того, заявки приймаються за телефонами, вказаними на сайті. Кваліфіковані менеджери обов'язково дадуть відповідь на всі питання щодо товару і забезпечать грамотну консультацію в разі потреби.

Доставку товарних позицій здійснюємо протягом 1 – 2 робочих днів як по Києву і Львову, так і в усі інші міста України.