Садові ножиці Bellota (Беллота)

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Садові ножиці Bellota (Беллота)

Bellota – всесвітньо відомий іспанський бренд, який ось уже понад століття поставляє на ринок висококласний садовий ріжучий інструмент. Продукція компанії популярна серед працівників сільського господарства, садівників і дизайнерів ландшафтів. Інвентар допомагає як професіоналам, так і любителям вирішити цілий ряд поставлених перед ними завдань. Серед переваг виробів бренду по праву вважають співвідношення ціни і якості – при доступній вартості вироби демонструють високу міцність і довговічність. Продукти компанії купують як для виробничих цілей, так і для догляду за індивідуальними садами і дачними ділянками.

Кущоріз Bellota (садові ножиці)

Садові ножиці Bellota – це ціла лінія бездоганних інструментів, що допомагають здійснювати обрізку живоплотів, клумб, газонів і декоративних насаджень. Цей інвентар займає гідне місце в асортименті іспанського бренду. Його використовують для таких цілей:

 • Зрізування квітів для букетів;
 • Прибирання засохлих суцвіть;
 • Збір урожаю плодових культур;
 • Обрізка чагарників;
 • Формування живоплотів;
 • Створення скульптур в саду;
 • Підрівнювання і приведення в порядок газонів;
 • Обрізка лози і грон винограду;
 • Догляд за клумбами.

Кущорізи відмінно справляються з обрізанням нетовстих гілок декоративних і плодових дерев. Садові ножиці можуть мати різні конфігурації. Садівники і дачники можуть вибрати собі інструмент, виходячи з потреб.

Переваги садових ножиць Беллота

Серед переваг даних садових інструментів – високий запас міцності і тривалий термін використання. Всі інструменти бренду безпечні в експлуатації і максимально ефективні. Крім того, інвентар відрізняється:

 • Висококласними лезами, виготовленими з прекрасної сталі;
 • Антикорозійним покриттям ріжучих елементів;
 • Ергономічністю та зручністю ручок;
 • Багатофункціональністю – кожен з інструментів допомагає вирішити великий спектр завдань в саду;
 • Ефективністю у використанні;
 • Ідеальними кріпленнями ручок і лез;
 • Відмінною заточкою, яка зберігається максимально довго.

Перелік видів садових ножиць Bellota

Залежно від завдань, які стоять перед садівником, можна вибрати саме ту модель, яка максимально ефективно впорається з роботою. Асортимент інтернет-магазину «Клуб Рослин» –  це різні моделі інструменту, призначеного полегшити працю по догляду за садом. Найбільш популярні такі моделі:

 1. Bellota 3461-C, Bellota 3461-R, Bellota 3686 – зразки для обрізки кущів, які мають найгостріші леза і ручки на основі поліаміду. Інструмент передбачає зручне захоплення. Леза відрізняються спеціальним покриттям, яке захищає ріжучі кромки від корозії і механічних пошкоджень. Такі моделі передбачають хвилясті по краях леза, що забезпечують чисті і рівні зрізи. Інвентар ідеальний для роботи у важкодоступних місцях, відмінно справляється зі стрижкою трави і формуванням верхньої частини живих огорож. Купити кущоріз Bellota – значить забезпечити дбайливий догляд за рослинами і їх естетичну привабливість. Ціна на кущоріз Bellota в нашому інстрент-магазині відрізняється демократичністю – ідеальний інструмент коштує порівняно недорого.
 2. Bellota 3520 – відмінна модель для обрізки квітів. Леза мають хвилясту форму і виготовлені на основі висококласної сталі. Призначення – догляд за квітучими рослинами різних сортів. Виріб часто використовують флористи для формування унікальних букетів. Ручки (посилений поліамід) відрізняються ергономічністю і зручністю.
 3. Bellota 3555 – ножиці, які допомагають з легкістю стригти траву. Мають леза, що обертаються, можуть перебувати в трьох різних позиціях – діагональній, вертикальній і горизонтальній. Виріб відмінно вирішує проблему догляду за газоном. Модель передбачає надійний запірний механізм, який гарантує безпечне використання.

Як купити садові ножиці іспанського виробництва

Щоб замовити садові ножиці Bellota в інтернет-магазині «Клуб Рослин», досить просто заповнити нескладну форму на сайті, або зателефонувати менеджеру. Для того, щоб було зручніше залишити заявку, у нас передбачена купівля товару в один клік. У разі необхідності наші фахівці дадуть кваліфіковану консультацію. Доставляємо садові інструменти і змінні деталі до них по всій території України. Замовляйте садовий інвентар сьогодні – і вже через 1 - 2 дні отримаєте його в своєму місті.