Високоточні електронні лабораторні ваги

Показано 1–10 із 10 товарів
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121000110905
 • Призначення: вимірювання ваги
 • Розмір, см: 22*14*2.3
Артикул: 121000110907
Артикул: 121000110906
Артикул: 121000110908
Артикул: 121000110909
Артикул: 121000110903
 • Призначення: вимірювання ваги
 • Розмір, см: 4.5*8*1.5
Артикул: 121000110904
 • Призначення: вимірювання ваги
 • Розмір, см: 19.6*13*6.5
Артикул: 121000110910
 • Призначення: вимірювання ваги
 • Одиниці виміру: унції
 • Об'єм, мл: 45
 • Вага, г: 300
 • Країна-виробник: Німеччина
Артикул: 121000110902
 • Одиниці виміру: унції
 • Об'єм, л: 0,13
 • Вага, г: 300
 • Країна-виробник: Німеччина
Артикул: 121000110901
 • Призначення: вимірювання ваги
 • Одиниці виміру: унції
 • Об'єм, л: 0,13
 • Вага, г: 300
 • Країна-виробник: Німеччина

Виростити здорові рослини, отримати смачні, а головне - корисні плоди можна тільки при дотриманні всіх правил по вирощуванню рослин. Крім регулярного догляду, поливу і обрізки рослин дуже важливо точно визначати масу сумішей, що вносяться в грунт (добрива, пестициди), насіння для посіву, порожньої тари, хімічних речовин для лабораторних аналізів і інших препаратів і предметів з високим ступенем точності.

Відмінною рисою таких садових вимірювальних приладів, як електронні ваги, є їх ергономічність, надійність, довговічність, легкість в експлуатації.

Для того, щоб в результаті зважування ви отримали максимально точний результат і мінімальну похибку, садовий центр "Клуб рослин" пропонує вам ознайомитися з каталогом електронних ваг, придбати які ви можете за доступною ціною з доставкою в будь-яке місто України.

Електронні ваги підвищеної точності в інтернет-магазині “Клуб Рослин”

Електронні ваги відрізняються підвищеною точністю, тому вони ідеально підійдуть для роботи в науково-виробничих лабораторіях, фасувальних цехах, при посівних роботах та в інших галузях промисловості з високими вимогами до точності отриманих результатів вимірювання. Такі ваги не менше затребувані на виробничих і торговельних підприємствах. Перші в світі електронні ваги були випущені лідером в галузі метрологічного обладнання - швейцарською компанією Mettler в 1973 році. Головним їх призначенням є статичне вимірювання ваги різних речовин з високим ступенем точності. Сфера застосування - виробничі, наукові та навчальні лабораторії, а також різні галузі промисловості.

Умовно електронні ваги можна розділити на наступні групи в залежності від сфери застосування:

 1. Лабораторні електронні ваги. Характеризуються високою точністю вимірювання, застосовуються у виробничих підприємствах і в науково-дослідницьких лабораторіях. Для того, щоб ваги показували постійно точні результати, необхідно періодично проводити їх калібрування. Для цього електронні лабораторні ваги мають вбудовану калібрувальну гирю (або в комплектації поставляється зовнішня гиря для калібрування).
 2. Високоточні ваги. Призначені такі ультрамікроваги для зважування надмалих часток, тобто визначення малих наважок цінних речовин. Завдяки своїй перевазі - малої похибки (0,001 г), мінімальному порогу зважування (0,01 г), наявності РК-дисплея і інтерфейсу для підключення до ПК, такі ваги знайшли своє застосування у фармацевтиці, в науково-дослідних проектах .
 3. Аналітичні ваги мають ретельно продуману конструкцію, в якості матеріалу виготовлення використовуються хімічно стійкі матеріали. Відрізняються надійністю, низькою похибкою (від 0,001 г) і низьким порогом мінімального значення зважування (від 2г).
 4. Електронні кухонні ваги допоможуть при виконанні різної кухонної роботи. Недолік таких ваг в порівнянні з лабораторними - низька точність вимірювань: похибка становить до 1 г, перевага - максимальний поріг зважування може досягати до 15 кг, наявність функції вимірювання об'єму, автоматичного вимкнення, функція зчитування тари. У нашому інтернет-магазині є компактні моделі, які працюють на сонячних елементах живлення.
 5. Універсальні електронні ваги. Являють собою комплект з декількох приладів, що дозволяють вимірювати вагу сипучих сухих речовин, і обсяг рідини.
 6. Вологозахищені електронні ваги використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю. Завдяки герметично виконаному корпусу з високоякісних матеріалів, такі моделі стійкі до негативного впливу хімічних реагентів.
 7. Портативні електронні ваги. Відрізняються компактністю (поміщаються в кишеню), автономністю (джерело живлення - батарейки), міцністю корпусу, невеликою вагою і оптимальним набором функцій. Призначені для точного визначення ваги невеликих предметів в польових умовах.

Всі представлені електронні ваги мають мінімальну похибку вимірювань і високі експлуатаційні характеристики, що підтверджується реєстрацією в державному реєстрі, наявністю атестата центру метрології та офіційною гарантією кожного з виробників.

Відмінні риси лабораторних електронних ваг

Принцип дії електронних ваг досить простий: датчик, що знаходиться в конструкції приладу, передає перетворений аналоговий сигнал в цифровий на індикатор, який видає на виході результат зважування. При перевищенні порога максимального навантаження ваги (а саме датчик) швидко виходять з ладу. Більш сучасні і функціональні моделі мають інтерфейс підключення до комп'ютерної станції (RS232 або USB-роз'єм) і використовуються в складі автоматизованих систем вимірювання ваги. У комплекті з електронними лабораторними вагами поставляється спеціальна калібрувальна гиря.

Залежно від мети зважування в багатьох моделях електронних ваг передбачена можливість зміни одиниць вимірювання. В інтернет-магазині "Клуб Рослин" представлений широкий асортимент обладнання для виміру ваги, кожен з яких оснащений новітньою електронікою, за рахунок чого вони демонструють високу точність показань.