Показано 1–2 із 2 товари
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121000110301
  • Призначення: вимірювання ваги
  • Об'єм, л: 0,5
  • Країна-виробник: Польща
Артикул: 121000110302
  • Призначення: вимірювання ваги
  • Об'єм, л: 1
  • Країна-виробник: Польща

Інші вимірю​вачі

Кожен професіонал своєї справи намагається дотримуватись високих стандартів професійної діяльності. Точність всіх вимірів є невід’ємною складовою дотримання цих стандартів. «Клуб Рослин» пропонує широкий вибір вимірювальних приладів, для найрізноманітніших цілей. В нашому інтернет-магазині ви зможете знайти пристрої для визначення всіх можливих показників, які потрібні для успішної діяльності будь-якого фермера чи ландшафтного дизайнера.

Для висококласних спеціалістів напрочуд важливими є показники погоди( температура, вологість, атмосферний тиск, сила та напрямок вітру, кількість опадів), якість ґрунту (наявність різних мікроелементів, рН, вологість), показники освітленості ( рівень ФАР та ультрафіолетового випромінювання). Прилади для визначення всіх цих параметрів можна знайти в відповідних рубриках нашого інтерне-магазину.

В даному розділі ми розмістили пристрої, які не можливо класифікувати і віднести до інших рубрик. Однак всі ці засоби є незамінними в щоденній роботі кожного аграрія.

В рубриці «Інші вимірювачі», Ви зможете знайти наступні товари:

  • Вимірювачі периметру стовбура рослин;
  • Лічильники рослин;
  • Різноманітні мірні ємності;

Вимірювачі периметру стовбур​а дерев

Вимірювачі периметру стовбура дерев стануть в пригоді садівникам і ландшафтним дизайнерам, щоб оцінити вік дерева, та порахувати щорічний приріст діаметра. Також потрібний пристрій і в лісових господарствах, щоб можна було точно розрахувати об’єми лісозаготівель. Даний пристрій представлений ексклюзивно в нашому магазині. В не знайдете його більше ніде в Україні. Крім того на всі товари, представлені на сайті, діють напрочуд приємні ціни.

Лічильники кіль​кості рослин

Лічильники кількості рослин є незамінними в великих розплідниках чи фермерських господарствах. Тільки з його допомогою ви не зіб’єтесь з рахунку при визначенні кількості тих чи інших рослин. Так вам буде легше прорахувати необхідну кількість витратних матеріалів для догляду та оцінити майбутні прибутки від продажу продукції.

Мірні ємно​сті

Мірні ємності різної місткості – це дуже прості, але, водночас, незамінні речі в кожному господарстві. З ними легко і швидко будь-хто визначить об’єм і масу рідких та сипучих речовин. Наявність в арсеналі аграрія таких простих і недорогих дрібничок дозволяє максимально полегшити непросту роботу на землі. Приготувати розчин для обробки рослин фунгіцидами ч інсектицидами легко, використовуючи мірні ємності, виготовлені з якісних матеріалів. Настав час проводити підживлення рослин – знову стане в пригоді ємкість для вимірювання добрив в вигляді розчинів чи сипучих. Приготувати ідеальну ґрунтову суміш для контейнера – вимірюйте всі співвідношення з допомогою тих же мірних посудин.

«Клуб Рослин» створений професіоналами для професіоналів. Наша компанія розуміє всі потреби аграрного сектору і намагається представити в асортименті все необхідне, до найменше дрібниць. Ми працюємо, щоб клієнт міг знайти на одному сайті абсолютно все йому потрібне, замовити і отримати товар в максимально короткий термін.

Наш інтернет магазин працює виключно з найкращими виробниками техніки, та є ексклюзивним представником багатьох відомих світових брендів. Ми гарантуємо високу якість всіх товарів в нашому магазині.

«Клуб Рослин» організовує доставку замовлень по Львову, Києву та всіх регіонах України, всіма кур’єрськими службами, що працюють країні. Будь-який товар можна повернути в 14-денний термін, якщо вам щось не підходить. Наші менеджери завжди готові надати вичерпну консультацію з приводу використання технічних засобів, добрив та догляду за рослинами. Ми цінуємо кожного нашого клієнта.

Замовляйте вимірювальні прилади в «Клубі Рослин» за найкращими цінами на ринку, і будьте впевнені в якості та бездоганній якості товару. Компанія забезпечує повне сервісне обслуговування до моменту отримання товару, але, навіть в процесі експлуатації, пристроїв, ви завжди можете розраховувати на поради наших експертів.