Обладнання лабораторне

Показано 1–3 із 3 товари
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121000112003
Артикул: 121000112002
 • Розмір, см: 82*71*76
 • Вага, кг: 62
Артикул: 121000112001
 • Розмір, см: 62*60*68
 • Вага, кг: 41

Лабораторне обладнання використовується в навчальних і науково-дослідних лабораторіях, в медичних установах, сільському господарстві, а також у великих і середніх підприємствах з виробництва харчових продуктів для вимірювань необхідних параметрів з метою визначення відповідності продукції сертифікатам якості. Устаткування для лабораторій відрізняється широким модельним рядом і може використовуватися для проведення вимірювань і визначення характеристик найрізноманітніших продуктів - від твердих і сипучих речовин до газів. Лабораторне обладнання використовується як в якості основних обладнання для вимірювання, так і в якості додаткових агрегатів. Застосовуються вони для зважування, змішування, очищення, нагрівання, сушіння, термообробки речовин.

Переваги сучасного лабораторного обладнання:

 • широка функціональність;
 • максимально висока точність;
 • надійність і достовірність вимірювань;
 • простота в експлуатації і обслуговуванні;
 • практичність і довговічність.

В даний час більшість лабораторного обладнання, що використовується в сільськогосподарській промисловості, побудовано на сучасних мікропроцесорах, що мають вбудовану пам'ять, таймер, захисні механізми у разі виникнення аварійної ситуації, РК-дисплей. Також лаборантам надається можливість точної цифрової установки робочих параметрів, або параметрів, що потребується виміряти. Таке лабораторне обладнання бере на себе виконання безлічі завдань, мінімізуючи людську працю і максимально автоматизуючи виробничий процес. Це не тільки скорочує час проведень складних і часом тужних лабораторних вимірювань, а й підвищує їх точність і знижує похибку вимірювань.

Лабораторне обладнання в інтернет-магазині "Клуб Рослин"

У дослідних, наукових, навчальних і виробничих лабораторіях, в яких вирішуються найважливіші завдання, застосовується вимірювальні прилади та обладнання для проведення експериментів, що відрізняються один від одного за призначенням, класом точності і принципом дії.

 1. Апарати для підготовки проб. Ці прилади призначені для проведення попередніх робіт зі зразками (фільтри води, мірні циліндри, лабораторні сита).
 2. Ваги використовуються як під час проведення дослідів і експериментів, так і перед їх початком і після їх закінчення. За допомогою лабораторних вагів відміряється точна кількість речовин, необхідних для приготування багатокомпонентної суміші і проведення хімічної реакції, наближеною до ідеальних умов (вага-ложка, ваги на сонячній батареї, високоточні і аналітичні ваги).
 3. Термостати. Ці вимірювальні прилади необхідні при проведенні дослідів, в яких головною умовою є підтримання певної температури. Залежно від умов і робочого середовища, термостати поділяються на повітряні, рідинні і для роботи з твердими речовинами.
 4. Оптичні прилади - мікроскопи, лупа, використовуються в лабораторіях для докладного аналізу структури речовин, а також спостереження за протіканням різних біологічних і хімічних реакцій. Найбільш затребуваними на сьогоднішній день є стрижневі, електронні, цифрові і бінокулярні мікроскопи. Найновіші моделі забезпечені інтерфейсом USB, за допомогою якого передають чітке зображення на комп’ютер для проведення подальших обчислень.
 5. Обладнання для термообробки оснащено цифровими компонентами, які дозволяють запрограмовувати виконання необхідних робіт в автоматизованому режимі з мінімальною участю оператора (термошкаф, муфельна піч).

Сучасне цифрове лабораторне обладнання

Сучасне лабораторне обладнання побудовано на базі новітніх мікропроцесорів, що дозволяють програмувати їх на їх виконання певних завдань в автоматичному режимі, тобто створювати автоматизовані системи управління, в яких участь оператора зводиться до мінімуму - спостереженням за процесом і внесенням (при необхідності) певних коригувань.
На сьогоднішній день сучасне лабораторне обладнання представлено наступними видами техніки:

 • муфельні печі, що дозволяють нагріти речовини до температури + 1100 С і проводити озолення, випал компонентів;
 • термошкаф або сушильна шафа, призначений для сушіння, стерилізації та проведення інших процесів, що протікають при температурі від +5 до +220 С в умовах з природною конвекцією (вентиляція). Виготовлені сушильні шафи з високоміцної сталі, завдяки сучасній електронній "начинці" з мікропроцесора, таймера, який регулює час протікання процесу, захисних механізмів від перегріву, і можливості точно встановлювати температуру їх робота протікає в автоматичному режимі, не вимагаючи втручання і постійного контролю боку співробітників лабораторії;
 • центрифуги використовуються для виділення певних компонентів з багатокомпонентних речовин;
 • лабораторні лазні застосовуються для нагріву досліджуваних зразків до необхідної температури (максимальна температура нагріву в лабораторних лазнях становить +1000 С).

Щоб придбати професійне лабораторне обладнання вам не потрібно звертатися в спеціалізовані магазини: в садовому центрі "Клуб Рослин" ви зможете придбати необхідне лабораторне обладнання за найнижчою ціною в Україні, а також отримати кваліфіковану консультацію наших фахівців. Після оформлення та підтвердження замовлення вам його доставлять протягом 1-3 днів в будь-яке місто України.