Рефрактометри — прилади для вимірювання рівня цукру

(Знайдено: 1 товарів)
 • Сортування:
Рефрактометр 25010
3030.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Країна виробник - Німеччина
 • Призначення - вимірювання вміст цукру

Для визначення рівня цукру в продуктах використовується рефрактометр - спеціальний прилад, принцип дії якого заснований на такому явищі, як рефракція - заломлення світла в різних середовищах. Завдяки тому, що цей прилад дозволяє визначити концентрацію не тільки цукру, але й багатьох інших речовин, він широко використовується в харчовій промисловості, зокрема для:

 • визначення процентного вмісту сухої речовини в продуктах, основними компонентами яких є перероблені овочі та фрукти;
 • визначення змісту кількості цукру в соках, сиропах і інших напоях, а також в консервованих продуктах;
 • контролю якості алкогольних напоїв - вина і пива;
 • визначення концентрації виноградного сусла;
 • визначення процентного вмісту білків і жирів в продуктах харчування;
 • вимірювання процентного вмісту води в меді;
 • визначення найбільш оптимального строку збирання врожаю.

Типи рефрактометрів і їх особливості

Сучасні рефрактометри за призначенням і типом використання діляться на 3 групи:

 • промислові;
 • лабораторні;
 • портативні.

Перевагою промислових і лабораторних вимірювачів рівня цукру є висока точність проведених вимірювань, недоліком - досить великі габаритні розміри і вага. Використовуються в дослідницьких лабораторіях, а також на підприємствах для контролю за процесом виробництва харчової продукції. Портативні рефрактометри в свою чергу діляться на ручні і цифрові, обидві модифікації завдяки компактності і невеликій вазі широко використовуються для експрес-аналізу різних продуктів харчування, напоїв на вміст певних речовин, що входять до їх складу. Портативні моделі користуються популярністю серед виноградарів і виноробів: за допомогою кишенькового рефрактометра можна оперативно в польових умовах визначити готовність готовність врожаю до збору (виноград).

Цифрові рефрактометри оснащені РК-дисплеєм, на який виводяться результати вимірювання. До переваг можна віднести багатофункціональність. Практично у всіх сучасних моделях передбачені додаткові функції: вимір відразу двох величин - щільності і коефіцієнта заломлення розчину, підтримання потрібної температури взятого на аналіз зразка, конвертація одиниць вимірювання та ін.

Ручні рефрактометри мають більш просту і разом з тим більш надійну конструкцію (завдяки відсутності електроніки), вони зручні в експлуатації і дешевше своїх цифрових аналогів. Завдяки цим ключовим особливостям саме ручні рефрактометри набули найширшого розповсюдження: вони з успіхом використовуються як на великих підприємствах, так і в домашніх умовах. Щоб самостійно визначити рівень цукру в продукті, вам не потрібно володіти спеціальними навичками: процедура вимірювання максимально проста і займає лічені секунди. Вам необхідно лише помістити краплю досліджуваного зразка на призму і направити рефрактометр на світло, після чого ви отримаєте значення вимірюваного параметра. Перед початком вимірювань слід відкалібрувати прилад (детальна інструкція надається разом з товаром).

Як правильно вибрати і купити вимірювач рівня цукру?

Для визначення концентрації цукру в харчових продуктах і рідинах (в соках, алкогольних і безалкогольних напоях) використовуються спеціальні рефрактометри серії RHB. Для виноробів і пивоварів цей рефрактометр - перший помічник: він допомагає контролювати, перевіряти і самостійно визначати найбільш відповідний час збору врожаю. Такі рефрактометри відрізняються невеликими габаритними розмірами, можливістю на місці зробити вимірвання, до того ж вони не вимагають великої кількості вихідного зразка, необхідного для отримання найбільш точного результату. Рефрактометри такого типу полегшують працю виноградарів і скорочують час, відведений на виготовлення вина. Наявність надпису АТС на приладі говорить про те, що в ньому є функція автоматичної компенсації температури.

У нашому інтернет-магазині "Клуб Рослин" ви можете придбати універсальні оптичні прилади для оперативного вимірювання рівня цукру в овочах, фруктах, напоях, у вині і продуктах харчування по самій вигідною ціною. Доставка здійснюється по всіх містах України протягом 1-3 днів після оформлення замовлення.

 

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
День Відкритих Дверей

Наші Дорогі Друзі та Знайомі, Ландшафтні Дизайнери та Cадові центри, з якими ми поки що не зовсім знайомі, запрошуємо Вас до Львова, на День Відкритих Дверей «Клубу Рослин». ...

Рандеву у Клубі: інформація

Ми, у Клубі Рослин, поважаємо та цінуємо час один одного. Тому, вирішили вам розказати про наші наступні Рандеву вже зараз, щоб ви мали змогу правильно розпланувати свій час та встигнути всюди. ...

Клуб Рослин: Сертифікати

Клуб Рослин постійно розвивається та налагоджує нові корисні зв'язки. Своїми успіхами ми завжди раді поділитись із нашими клієнтами та колегами. Будьте разом з нами, попереду ще багато цікавого та нового! ...

Рандеву у Клубі: Літо

Людина вважається успішною тоді, коли прагне вдосконалювати свої знання та навики. Ми, у Клубі Рослин, слідуємо саме цьому принципу, і впевнені Ви, наші Друзі, Колеги та Однодумці також! Саме з метою вдосконалення професійних навиків, оголошуємо про наступне Рандеву! ...