Вимірювачі рівня цукру

(Знайдено: 1 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
 • Сортування:
Рефрактометр 25010
2750.00 грн.
0 відгуків
*Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення

*Дзвінки здійснюються з понеділка по пятницю з 9:00 до 18:00

 • Країна виробник - Німеччина
 • Призначення - вимірювання вміст цукру

Для визначення рівня цукру в продуктах використовується рефрактометр - спеціальний прилад, принцип дії якого заснований на такому явищі, як рефракція - заломлення світла в різних середовищах. Завдяки тому, що цей прилад дозволяє визначити концентрацію не тільки цукру, але й багатьох інших речовин, він широко використовується в харчовій промисловості, зокрема для:

 • визначення процентного вмісту сухої речовини в продуктах, основними компонентами яких є перероблені овочі та фрукти;
 • визначення змісту кількості цукру в соках, сиропах і інших напоях, а також в консервованих продуктах;
 • контролю якості алкогольних напоїв - вина і пива;
 • визначення концентрації виноградного сусла;
 • визначення процентного вмісту білків і жирів в продуктах харчування;
 • вимірювання процентного вмісту води в меді;
 • визначення найбільш оптимального строку збирання врожаю.

Типи рефрактометрів і їх особливості

Сучасні рефрактометри за призначенням і типом використання діляться на 3 групи:

 • промислові;
 • лабораторні;
 • портативні.

Перевагою промислових і лабораторних вимірювачів рівня цукру є висока точність проведених вимірювань, недоліком - досить великі габаритні розміри і вага. Використовуються в дослідницьких лабораторіях, а також на підприємствах для контролю за процесом виробництва харчової продукції. Портативні рефрактометри в свою чергу діляться на ручні і цифрові, обидві модифікації завдяки компактності і невеликій вазі широко використовуються для експрес-аналізу різних продуктів харчування, напоїв на вміст певних речовин, що входять до їх складу. Портативні моделі користуються популярністю серед виноградарів і виноробів: за допомогою кишенькового рефрактометра можна оперативно в польових умовах визначити готовність готовність врожаю до збору (виноград).

Цифрові рефрактометри оснащені РК-дисплеєм, на який виводяться результати вимірювання. До переваг можна віднести багатофункціональність. Практично у всіх сучасних моделях передбачені додаткові функції: вимір відразу двох величин - щільності і коефіцієнта заломлення розчину, підтримання потрібної температури взятого на аналіз зразка, конвертація одиниць вимірювання та ін.

Ручні рефрактометри мають більш просту і разом з тим більш надійну конструкцію (завдяки відсутності електроніки), вони зручні в експлуатації і дешевше своїх цифрових аналогів. Завдяки цим ключовим особливостям саме ручні рефрактометри набули найширшого розповсюдження: вони з успіхом використовуються як на великих підприємствах, так і в домашніх умовах. Щоб самостійно визначити рівень цукру в продукті, вам не потрібно володіти спеціальними навичками: процедура вимірювання максимально проста і займає лічені секунди. Вам необхідно лише помістити краплю досліджуваного зразка на призму і направити рефрактометр на світло, після чого ви отримаєте значення вимірюваного параметра. Перед початком вимірювань слід відкалібрувати прилад (детальна інструкція надається разом з товаром).

Як правильно вибрати і купити вимірювач рівня цукру?

Для визначення концентрації цукру в харчових продуктах і рідинах (в соках, алкогольних і безалкогольних напоях) використовуються спеціальні рефрактометри серії RHB. Для виноробів і пивоварів цей рефрактометр - перший помічник: він допомагає контролювати, перевіряти і самостійно визначати найбільш відповідний час збору врожаю. Такі рефрактометри відрізняються невеликими габаритними розмірами, можливістю на місці зробити вимірвання, до того ж вони не вимагають великої кількості вихідного зразка, необхідного для отримання найбільш точного результату. Рефрактометри такого типу полегшують працю виноградарів і скорочують час, відведений на виготовлення вина. Наявність надпису АТС на приладі говорить про те, що в ньому є функція автоматичної компенсації температури.

У нашому інтернет-магазині "Клуб Рослин" ви можете придбати універсальні оптичні прилади для оперативного вимірювання рівня цукру в овочах, фруктах, напоях, у вині і продуктах харчування по самій вигідною ціною. Доставка здійснюється по всіх містах України протягом 1-3 днів після оформлення замовлення.

 

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Конкурс "Квітучий Львів"

У місті Львові 16 травня стартував конкурс озеленення "Квітучий Львів", який прогнозує збільшення кількості красивих балконів, вікон та прибудинкових територій у місті за допомогою озеленення. Метою конкурсу є підвищення благоустрою міста ...

Семінар "Рандеву у Клубі: Догляд і захист рослин"

Проблематика правильного захисту і догляду за рослинами є однією з найважливіших і завжди актуальних тем для дискусій і обговорень. Ми вирішили продовжити розгляд таких важливих питань в наступному нашому семінарі, де досвідченні лектори-практики поділяться своїми секретами по захисту і догляду за рослинами. ...

Підсумки семінару "Рандеву у Клубі. Догляд за рослинами"

7-8 лютого відбувся семінар "Рандеву у Клубі. Догляд за рослинами". Прийшов час підбити підсумки цієї події. Результати зустрічі вражають. Вперше вдалося зібрати таку кількість відвідувачів, а саме 120 гостей. ...

Конкурс садів "Ландшафтна весна - 2017"

Цього року у світі ландшафту і садівництва відбудеться значна подія - український ландшафтний форум "Ландшафтна весна - 2017". ...