Нітратоміри (нітрат-тестери)

(Знайдено: 2 товарів)
 • Сортування:
Nitrachek 404. Вимірювач нітратів
12890.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Бренд - STEP System GmbH
 • Країна виробник - Німеччина
 • Призначення - вимірювання нітратів
Кейс для визначення нітратів
21630.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Країна виробник - Німеччина
 • Назва бренду - STEP System GmbH
 • Призначення - вимірювання нітратів

Нітратоміри – вимірювачі нітратів

«Клуб Рослин» пропонує садівникам та городникам, власникам індивідуальних господарств і виробникам масової зеленої продукції купити нітратомір: за його допомоги Ви завжди зможете проконтролювати:

 • умови, в яких формується й дає плоди рослина;
 • якість вирощеного врожаю.

Контроль виконується на підставі аналізу концентрації солей азотної кислоти як в ґрунті й воді, так і в самій вирощеній продукції.

Прилади, які можна купити в нашому магазині, відносяться до групи професійних нітратомірів. Вони відрізняються від так званих побутових тестерів розширеними можливостями й більшою ціною. Якщо побутовий тестер аналізує концентрацію нітратів в строго визначеному переліку продуктів, звіряючи її з запрограмованої нормою, то професійні прилади здатні оперативно провести аналіз як самих овочів і фруктів, так і будь-якої субстанції, що безпосередньо стосується їх вирощування.

Купити нітратоміри можна з найменшими витратами часу та сил за кнопкою «Купити в один клік» поруч із назвою товару. Достатньо залишити Ваш номер телефону в контактній формі, і Вам зателефонує працівник «Клубу рослин» для узгодження всіх деталей замовлення. Ми дбайливо спакуємо й оперативно відправимо на Вашу адресу нітратомір, який Ви зможете отримати вже за кілька діб. Купити нітратоміри можна при бажанні й самовивозом: наші магазини працюють у Києві та у Львові.

Чим небезпечні нітрати

По-справжньому якісна, корисна для здоров'я продукція рослинницьких господарств містить нітрати в межах встановлених норм. Їх перевищення в овочах, фруктах і зелені загрожує трансформацією в організмі людини, що споживає ці продукти, в отруйні нітрити.

Небезпека нітратів для власників господарств полягає в тому, що нітрати мають властивість непомітно накопичуватися в рослинній продукції, якщо при її вирощуванні припускаються помилки або недбалість. Контроль за вмістом нітратів на всіх етапах вирощування дозволяє отримати якісну продукцію вищого гатунку, з тим, щоб споживати або продавати її без усякого остраху.

Перевищенню рівня нітратів в продукції господарств сприяють:

 1. Надмірне застосування азотних добрив.
 2. Загущені посадки рослин.
 3. Необережне, марнотратне використання гербіцидів та пестицидів.

Турбота про рослини, на жаль, здатна обертатися накопиченням надмірної кількості нітратів у фруктах і овочах. Купивши в «Клубі рослин» професійний нітратомір, Ви мінімізуєте ризики таких помилок шляхом більш ретельного контролю за якістю продукції Вашого господарства.

Як працює професійний нітратомір

Прилад оптично звіряє забарвлення індикаторних смужок, на які впливають препаратом аналізованої речовини, з запрограмованими нормами вмісту нітратів в тих чи інших речовинах, допущених як об'єкт аналізу.

Разом з нітратоміром можуть продаватися набори реактивів для підготовки такого аналізу, а також все необхідне приладдя для приготування препаратів і витяжок з ґрунту, води, соку рослин.

Нітратомір в своєму комплекті містить батарейки. Апарат пропускає слабкий струм через пропоновані зразки, і аналізує особливості проходження імпульсу через субстанції з різним насиченням солями азоту. Результат видається у вигляді цифр.

Прилад «запам'ятовує» близько двох десятків сеансів вимірювань, проведених останнім часом. Він також може коригувати результати вимірювань з поправкою на введені коефіцієнти.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Вирощування троянд з насіння для дачної ділянки

Особливості правильного вирощування роз із насіння ➤➤➤ Читайте корисну статтю про вирощування роз із насіння в домашніх умоавах на сайті Клуб рослин ...

Порівняння секаторів Фелко (Felco)

Дуже важливо обрізати дерева та кущі у себе в саду. Це необхідно для надання правильної форми кроні дерева та контурам куща. Також це робиться, щоб збільшити врожай рослин. Дерева омолодяться та стануть здоровими. І для цього потрібен спеціалізований садовий інструмент: секатори та сучкорізи. ...

Вирощуємо виноград у домашніх умовах. Поради, рекомендації, особистий досвід

Способи вирощування винограду в домашніх умовах ➜➜ Повна інформація про вирощування ✔ посадку ✔ догляд за виноградом ➤➤➤ Читайте корисну статтю про вирощування винограду на сайті Клуб рослин ...

Як красиво та правильно висадити кущі на дачній ділянці

Найкраща пора для висадки кущів на дачі ➜➜Дізнайтесь про принципи висадки кущів дома ➤➤➤ Читайте корисну статтю про правильну висадку кущів на участку на сайті Клуб рослин ...