Анемометр — вимірювач кількості опадів

(Знайдено: 5 товарів)
 • Сортування:
Пластиковий дощомір
165.00 грн.
1 відгуків
*Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення

*Дзвінки здійснюються з понеділка по пятницю з 9:00 до 18:00

 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Країна виробник - Польща
 • Матеріал - пластик
 • Призначення - вимірювання опадів
Анемометр кишеньковий
2140.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - клімат-контроль
Вимірювач опадів бездротовий
1750.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - вимірювання опадів
Дощомір Хеллманна
2840.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - вимірювання опадів
Метеостанція бездротова
8700.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - вимірювання опадів
 • Розмір, см - 22*16,5*3,2

Вимірювачі кількості опадів, плювіометри або плювіографи - це професійні вимірювальні пристрої, призначені для визначення рівня атмосферних рідких (у вигляді дощу) або твердих (у вигляді снігу, граду) опадів. Принципова відмінність вимірювача кількості опадів від плювіографів полягає в тому, що перші призначені для збору і вимірювання опадів, а другі - для безперервної реєстрації кількості і інтенсивності опадів.

Найпростіше обладнання для вимірювання опадів є дощомірна ємність (стакан), встановлена на стовпі зі спеціальною системою захисту від вітру (як правило, це ще одна ємність - циліндр, колба). Взимку в дощомірне відро напвнюється снігом і визначення кількості опадів в такому випадку проводиться після того, як сніг розтане.

Принцип дії більшості вимірювачів опадів зводиться до вимірювання кількості води, яка була зібрана за певний проміжок часу в судину певного обсягу. Вимірювачі опадів мають має велике практичне значення не тільки для науки (розрахунок водостоків), але й для сільського господарства: це метод дозволяє визначити кількість опадів за умови, що вони не поглинаються грунтами, не стікаються і не випаровуються. Кількість опадів виражається в міліметрах, літрах або кілограмах шару води, що припадає на 1 кв. м.

Різновиди вимірювачів опадів

Прилади для вимірювання кількості опадів з простим захистом від вітру або зовсім без нього зазвичай називають дощомірами, з посиленим захистом від вітру і функцією безперервного запису показників - плювіографами. Вимірювальні прилади такого класу чутливі до впливу зовнішніх факторів, зокрема вітру, який може впливати на достовірність вимірювань: сильний вітер може вдувати або видувати опади з мірної ємності. Саме тому дуже важливо правильна установка дощоміру: на висоті не менше 2-х метрів від землі і на ділянці, захищеної від протягів. Вимірювання слід проводити не менше 2-х разів на добу. Тверді опади у вигляді снігу також можна вимірювати за допомогою дощоміру: в цьому випадку відро зі снігом вносять у приміщення з температурою повітря вище нуля градусів і коли сніг повністю розтане, його переливають в мірну ємність. Для виміру висоти і щільності снігового покриву використовуються спеціальні метеорологічні інструменти - снігвимірювачі. За підсумками проведених вимірювань і отриманих результатів опади поділяють на "сильні" (від 15 до 50 мм при умові проведення експерименту на протязі 12 годин) і "дуже сильні" (від 50 мм і більше при таких самих умовах).

У нашому інтернет-магазині "Клуб Рослин" представлені як класичні дощоміри, які дозволяють швидко і точно визначити кількість опадів, так і портативні бездротові метеостанції для вимірювання, фіксації та передачі в реальному режимі часу швидкості і напряму вітру, температури і рівня вологості повітря  і багато інших важливих метеорологічних показників. Найновіші моделі оснащені РК-дисплеєм і власним ПО з інтуїтивно-зрозумілим управлінням. Купуйте професійні вимірювачі кількості опадів і ви зможете самостійно проводити спостереження і складати точні прогнози погоди, тим самим ви збережете ваші угіддя і уникните втраті врожаю.

 

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Клуб Рослин: Сертифікати

Клуб Рослин постійно розвивається та налагоджує нові корисні зв'язки. Своїми успіхами ми завжди раді поділитись із нашими клієнтами та колегами. Будьте разом з нами, попереду ще багато цікавого та нового! ...