Анемометр — вимірювач кількості опадів

(Знайдено: 7 товарів)
 • Сортування:
Пластиковий дощомір Stocker 4523
162.00 грн.
0 відгуків
*Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення

*Дзвінки здійснюються з понеділка по пятницю з 9:00 до 18:00

 • Категорія - Вимірювачі кількості опадів
 • Країна виробник - Італія
 • Матеріал - пластик
 • Призначення - вимірювання опадів
Пластиковий дощомір для шеста
165.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювачі кількості опадів
 • Країна виробник - Польща
 • Матеріал - пластик
 • Призначення - вимірювання опадів
Дощомір Хеллманна
2840.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - вимірювання опадів
Вимірювач опадів бездротовий
1750.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - вимірювання опадів
Метеостанція бездротова
8700.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - вимірювання опадів
 • Розмір, см - 22*16,5*3,2
Анемометр кишеньковий
2140.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - клімат-контроль
Пластиковий дощомір
180.00 грн.
2 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Країна виробник - Польща
 • Матеріал - пластик
 • Призначення - вимірювання опадів

Для кожного аграрія погода має напрочуд важливе значення. Сільське господарство напряму залежить від коливань температури, опадів та сили вітру. Для того, щоб правильно визначити оптимальний час посадки підживлення та збору урожаю, необхідно враховувати погодні умови. Щоб не залежати від неточний прогнозів погоди синоптиків, «Клуб Рослин» пропонує придбати власне метеорологічне обладнання.

В даній рубриці ви зможете знайти:

 • Анемометри
 • Вимірювачі опадів
 • Портативні метеостанції.

Анемоме​три

Анемометр – це спеціальний прилад , що служить для вимірювання потоків повітря, він створений, щоб визначати напрям, силу та швидкість вітру. Найпростішим видом анемометра можна вважати звичайний флюгер.

В нашому інтернет-магазині представлені сучасні багатофункціональні цифрові прилади. Вони не займають багато місця та миттєво визначають потрібні показники. Знаючи напрям та швидкість вітру, можна спрогнозувати погоду на найближчий час. Також з допомогою цього приладу можна вибрати оптимальне місце для посадки чутливих до вітру рослин.

Пристрої для ​вимірювання опадів

Вимірювачі опадів можуть стати в пригоді для визначення кількості, дощу або снігу, що випали за певний проміжок часу. Є різні види цих приладів. Найпростіші - дощоміри – це просто невелика ємність,яка має поділки градації см чи мм. Виставивши її на вулиці на певний проміжок часу, ви зможете порахувати кількість опадів в мм чи см на годину, чи в інших, зручних для вас одиницях. Ємність фіксують на спеціальних держаках, на висоті 2 м над землею.

В комплект, також, часто входить спеціальне обладнання для захисту від вітру. Вітрозахист є дуже важливим для більшої точності вимірювань, адже вітер може як видувати з ємності рідину, так і спрямовувати туди додаткову кількість опадів. Для вимірювання кількості снігу, його необхідно спочатку розтопити. При використанні простих дощомірів є велика похибка в вимірах, однак вони є дешевими і простими в користуванні. Таким пристроєм спроможний користуватись навіть початківець.

Цифрові вимір​ювачі опадів

Також в нашому магазині представлені більш складі цифрові моделі – плювіографи. Ці пристрої самостійно здійснюють вісі обрахунки, можуть будувати графіки, використовуючи дані попередніх днів. Ємність для забору опадів, зі спеціальними сенсорами, знаходиться на вулиці, а сам прилад може перебувати приміщенні. Інформація може передаватись як з допомогою кабелів, так і без них.  Це вже більш дорога та професійна техніка. Такі пристрої більш зручні у використанні, мають високу точність вимірювань, дозволяють отримувати інформацію в реальному часі, а не ретроспективно.

Портативні мет​еостанції

Портативні метеостанції – це професійні прилади, що здатні надавати найповнішу метеоінформацію: температуру та вологість повітря, швидкість та напрям руху, кількість опадів. Для кожного показника існує власний чутливий датчик. Всі дані можна побачити на рідкокристалічному екрані, або завантажити в комп’ютер для подальшого детального опрацювання і створення довготривалих прогнозів.

Такий універсальний засіб потрібний справжнім профі для найточнішого прогнозування погодних умов, та максимально ефективної роботи в саду чи в полі. В той же час, завдяки доступному інтерфейсу, навіть новачок швидко навчитися працювати з пристроєм. Портативні метеостанції незамінні для людей, які намагаються іти в ногу з часом і використовувати для покращення своєї роботи весь технічний потенціал сучасності.

«Клуб Рослин» розуміє потреби професійних ландшафтних дизайнерів фермерів та агрономів, і намагається задовольнити навіть найвибагливіші ідеї. Наша компанія є офіційним представником всіх брендів, представлених в магазині, тож ви можете бути впевнені в високій якості всіх приладів. Замовляйте вимірювальні прилади (анемометри та дощоміри) на сайті «Клуб Рослин» та здійснюйте професійні заміри та розрахунки на найкращій техніці.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Секатор-ножиці Felco 310: збір врожаю однією правою

Легкий і потужний інструмент, що підходить для різних завдань – мрія кожного садівника. Найчастіше секатор-ножиці Felco 310 використовується для збору врожаю і зрізання квітів, але він також підходить для багатьох інших завдань. ...

Складна пила Felco 600: надійний помічник у кармані

Складна пила Фелко 600 від відомого швейцарського виробника – простий за конструкцією та зручний у використанні прилад для садівників-любителів та професіоналів. Читайте огляд інструменту марки Felco 600. ...

Сучкорізи Felco 211: обрізка гілок зі швейцарським комфортом

Швейцарський виробник садового інструменту, легко пізнаваний завдяки фірмовому червоному кольору руків’я інструментів, випустив відразу три моделі сучкоріза серії Felco 211 – 40, 50 і 60 см. Читайте наш черговий огляд. ...

Секатор FELCO 4C&H – краса і швейцарська якість за доступною ціною

Секатор Фелко 4C&H – незамінний інструмент в роботі квітникаря, ландшафтного дизайнера, флориста. Читайте статтю про переваги та особливості секатора Felco 4C&H. ...