Анемометр — вимірювач кількості опадів

Показано 1–7 із 7 товарів
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121000111207
1 відгук
 • Призначення: вимірювання опадів
 • Матеріал: пластик
 • Країна-виробник: Італія
Артикул: 121000111203
Артикул: 121000111204
 • Призначення: вимірювання опадів
Артикул: 121000111205
Артикул: 121000111202
 • Призначення: вимірювання опадів
 • Розмір, см: 22*16,5*3,2
Артикул: 121000111206
 • Призначення: вимірювання опадів
 • Матеріал: пластик
 • Країна-виробник: Німеччина
Артикул: 121000111201
 • Призначення: вимірювання опадів
 • Матеріал: пластик
 • Країна-виробник: Німеччина

Для кожного аграрія погода має напрочуд важливе значення. Сільське господарство напряму залежить від коливань температури, опадів та сили вітру. Для того, щоб правильно визначити оптимальний час посадки підживлення та збору урожаю, необхідно враховувати погодні умови. Щоб не залежати від неточний прогнозів погоди синоптиків, «Клуб Рослин» пропонує придбати власне метеорологічне обладнання.

В даній рубриці ви зможете знайти:

 • Анемометри
 • Вимірювачі опадів
 • Портативні метеостанції.

Анемоме​три

Анемометр – це спеціальний прилад , що служить для вимірювання потоків повітря, він створений, щоб визначати напрям, силу та швидкість вітру. Найпростішим видом анемометра можна вважати звичайний флюгер.

В нашому інтернет-магазині представлені сучасні багатофункціональні цифрові прилади. Вони не займають багато місця та миттєво визначають потрібні показники. Знаючи напрям та швидкість вітру, можна спрогнозувати погоду на найближчий час. Також з допомогою цього приладу можна вибрати оптимальне місце для посадки чутливих до вітру рослин.

Пристрої для ​вимірювання опадів

Вимірювачі опадів можуть стати в пригоді для визначення кількості, дощу або снігу, що випали за певний проміжок часу. Є різні види цих приладів. Найпростіші - дощоміри – це просто невелика ємність,яка має поділки градації см чи мм. Виставивши її на вулиці на певний проміжок часу, ви зможете порахувати кількість опадів в мм чи см на годину, чи в інших, зручних для вас одиницях. Ємність фіксують на спеціальних держаках, на висоті 2 м над землею.

В комплект, також, часто входить спеціальне обладнання для захисту від вітру. Вітрозахист є дуже важливим для більшої точності вимірювань, адже вітер може як видувати з ємності рідину, так і спрямовувати туди додаткову кількість опадів. Для вимірювання кількості снігу, його необхідно спочатку розтопити. При використанні простих дощомірів є велика похибка в вимірах, однак вони є дешевими і простими в користуванні. Таким пристроєм спроможний користуватись навіть початківець.

Цифрові вимір​ювачі опадів

Також в нашому магазині представлені більш складі цифрові моделі – плювіографи. Ці пристрої самостійно здійснюють вісі обрахунки, можуть будувати графіки, використовуючи дані попередніх днів. Ємність для забору опадів, зі спеціальними сенсорами, знаходиться на вулиці, а сам прилад може перебувати приміщенні. Інформація може передаватись як з допомогою кабелів, так і без них.  Це вже більш дорога та професійна техніка. Такі пристрої більш зручні у використанні, мають високу точність вимірювань, дозволяють отримувати інформацію в реальному часі, а не ретроспективно.

Портативні мет​еостанції

Портативні метеостанції – це професійні прилади, що здатні надавати найповнішу метеоінформацію: температуру та вологість повітря, швидкість та напрям руху, кількість опадів. Для кожного показника існує власний чутливий датчик. Всі дані можна побачити на рідкокристалічному екрані, або завантажити в комп’ютер для подальшого детального опрацювання і створення довготривалих прогнозів.

Такий універсальний засіб потрібний справжнім профі для найточнішого прогнозування погодних умов, та максимально ефективної роботи в саду чи в полі. В той же час, завдяки доступному інтерфейсу, навіть новачок швидко навчитися працювати з пристроєм. Портативні метеостанції незамінні для людей, які намагаються іти в ногу з часом і використовувати для покращення своєї роботи весь технічний потенціал сучасності.

«Клуб Рослин» розуміє потреби професійних ландшафтних дизайнерів фермерів та агрономів, і намагається задовольнити навіть найвибагливіші ідеї. Наша компанія є офіційним представником всіх брендів, представлених в магазині, тож ви можете бути впевнені в високій якості всіх приладів. Замовляйте вимірювальні прилади (анемометри та дощоміри) на сайті «Клуб Рослин» та здійснюйте професійні заміри та розрахунки на найкращій техніці.