Анемометр — вимірювач кількості опадів

(Знайдено: 5 товарів)
 • Сортування:
Пластиковий дощомір
165.00 грн.
0 відгуків
*Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення

*Дзвінки здійснюються з понеділка по пятницю з 9:00 до 18:00

 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Країна виробник - Польща
 • Матеріал - пластик
 • Призначення - вимірювання опадів
Анемометр кишеньковий
2140.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - клімат-контроль
Вимірювач опадів бездротовий
1750.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - вимірювання опадів
Дощомір Хеллманна
2840.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - вимірювання опадів
Метеостанція бездротова
8700.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Вимірювальні пристрої садові
 • Призначення - вимірювання опадів
 • Розмір, см - 22*16,5*3,2

Вимірювачі кількості опадів, плювіометри або плювіографи - це професійні вимірювальні пристрої, призначені для визначення рівня атмосферних рідких (у вигляді дощу) або твердих (у вигляді снігу, граду) опадів. Принципова відмінність вимірювача кількості опадів від плювіографів полягає в тому, що перші призначені для збору і вимірювання опадів, а другі - для безперервної реєстрації кількості і інтенсивності опадів.

Найпростіше обладнання для вимірювання опадів є дощомірна ємність (стакан), встановлена на стовпі зі спеціальною системою захисту від вітру (як правило, це ще одна ємність - циліндр, колба). Взимку в дощомірне відро напвнюється снігом і визначення кількості опадів в такому випадку проводиться після того, як сніг розтане.

Принцип дії більшості вимірювачів опадів зводиться до вимірювання кількості води, яка була зібрана за певний проміжок часу в судину певного обсягу. Вимірювачі опадів мають має велике практичне значення не тільки для науки (розрахунок водостоків), але й для сільського господарства: це метод дозволяє визначити кількість опадів за умови, що вони не поглинаються грунтами, не стікаються і не випаровуються. Кількість опадів виражається в міліметрах, літрах або кілограмах шару води, що припадає на 1 кв. м.

Різновиди вимірювачів опадів

Прилади для вимірювання кількості опадів з простим захистом від вітру або зовсім без нього зазвичай називають дощомірами, з посиленим захистом від вітру і функцією безперервного запису показників - плювіографами. Вимірювальні прилади такого класу чутливі до впливу зовнішніх факторів, зокрема вітру, який може впливати на достовірність вимірювань: сильний вітер може вдувати або видувати опади з мірної ємності. Саме тому дуже важливо правильна установка дощоміру: на висоті не менше 2-х метрів від землі і на ділянці, захищеної від протягів. Вимірювання слід проводити не менше 2-х разів на добу. Тверді опади у вигляді снігу також можна вимірювати за допомогою дощоміру: в цьому випадку відро зі снігом вносять у приміщення з температурою повітря вище нуля градусів і коли сніг повністю розтане, його переливають в мірну ємність. Для виміру висоти і щільності снігового покриву використовуються спеціальні метеорологічні інструменти - снігвимірювачі. За підсумками проведених вимірювань і отриманих результатів опади поділяють на "сильні" (від 15 до 50 мм при умові проведення експерименту на протязі 12 годин) і "дуже сильні" (від 50 мм і більше при таких самих умовах).

У нашому інтернет-магазині "Клуб Рослин" представлені як класичні дощоміри, які дозволяють швидко і точно визначити кількість опадів, так і портативні бездротові метеостанції для вимірювання, фіксації та передачі в реальному режимі часу швидкості і напряму вітру, температури і рівня вологості повітря  і багато інших важливих метеорологічних показників. Найновіші моделі оснащені РК-дисплеєм і власним ПО з інтуїтивно-зрозумілим управлінням. Купуйте професійні вимірювачі кількості опадів і ви зможете самостійно проводити спостереження і складати точні прогнози погоди, тим самим ви збережете ваші угіддя і уникните втраті врожаю.

 

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Вітання зі Святами від Клубу Рослин

Клуб Рослин щиро вітає зі святами своїх Колег, Однодумців та Клієнтів та бажає у Новому Році тільки найбільш прибуткових проектів та ще більше креативних ідей для створення нових ландшафтних дизайнів. ...

Солодкі знижки в День Святого Миколая

Клуб Рослин дуже дбайливо ставиться до своїх клієнтів. Тому, на Свято Миколая ми даруємо вам цілий день знижок на асортимент магазину! Святкуйте разом із Клубом Рослин та отримуйте свої святкові знижки. ...